liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by georgex2 View Post
    pana acum nu am vazut nici o dovada ca ati batut astrele, sunt vreo 2 filmulete in care un logan vs astra h 90 cp si cred ca e o aberatie , ca zici ca ala sta pe loc deci e clar ca a fost aranjat......
    Daca n-ai facut o proba cu un Astra H de 90cp mai bine nu vorbi.
    Pe reprize NU se misca bine.

    Comment


    • nu se misca bine pe reprize etc dar hai sa vad dovada ca altfel is vorbe in vant pt ca eu stiu ce vorbesc.si daca e vreunu de prin braila cu logan de 1.6 90 cp chiar si 105 cp eu il astept sa ma contacteze
      Last edited by georgex2; 17 March 2010, 14:34.

      Comment


      • Vino in Bucuresti cand ai drum si intr-o seara o sa ai cate dovezi vrei.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • ca bine zici darkside - in bucuresti poti sa testezi:
          1.6 mpi - vreo 3 variante diferite
          1.4 tiganit
          1.4 distrigaz
          1.4 stoc
          1.6 16v jante de la 15-17 - pe alese 3 masini cu modificari diferite - soft/fara cat..samd
          diesel-uri de la 65/70 - na ca de 85 nu avem care sa se bage - dar ala e singurul motor )
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • vezi , in bucuresti ai aprope toate variantele de testare

            Comment


            • cand ajungi pe litoral da un semn si vedem ce si cum. Sigur se gasesc si alte variante de motorizare decat a mea pe aici.
              sigpic

              Comment


              • Am si dci de 85 stock, il pot lua foarte rar la intalniri iar de remapare nici nu poate incapea vorba deocamdata, inca 4 ani asa ramane.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Am eu un 1.4 special pentru tine...asta ca sa te masori de la egal la egal....inainte de pasti o sa iti calc judetul pana la IANCA si daca vrei atunci sa vii pana acolo sa tragem liniii sunt foarte incantat.....Astept PM cu Telefonu tau daca esti incantat..
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • am 1.6 16v dar poate aduc si un 1.4 90 cp

                    Comment


                    • daca e sa vii poti sa aduci pe cine vrei sa dea ....eu am 1.4
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • @georgex2: vei fi foarte dezamagit de rezultat, caci a dumitale Astra parcurge 0-100 km/h in 12.3 sec.
                        Dar daca n-ai pe ce cheltui benzolul, poti incerca.

                        PS: cat despre 1.4 90, lasa-l, ca ala primeste 3 vagoane pe 400 m.

                        Comment


                        • opelu e o masina foarte puturoasa...daca nu ma insel cea mai puturoasa de la nemtzi
                          daca vrei sa te duci cu ea la tara si sa te plimbi aiurea e buna....dar la viteza sta prost

                          vs. logan sta si mai prost

                          Comment


                          • adevaru ca loganu e mare vitezan

                            Comment


                            • e porsche-ul romanesc

                              Comment


                              • Originally posted by georgex2 View Post
                                nu se misca bine pe reprize etc dar hai sa vad dovada ca altfel is vorbe in vant pt ca eu stiu ce vorbesc.si daca e vreunu de prin braila cu logan de 1.6 90 cp chiar si 105 cp eu il astept sa ma contacteze
                                Pai se vede ca tu habar n-ai de ce vorbesti.
                                Abia astept un Logan sa-ti rupa carca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google