liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Octavian_31: pentru prima ta participare te-ai descurcat ADMIRABIL. Timpii ce i-ai scos au fost foarte buni. Eu zic ca partea cu liniutele s-o lasi deoparte ca nu esti bun la ele oricum si sa te axezi mai mult pe evenimente din astea. Felicitari inca o data! Esti tare!
    sigpic

    Comment


    • deci Tavi , trage`i suspensie si roll-bar )

      Comment


      • 1.5 van resoftat vs 1.4 resoftat cu tone de km: 3:1.

        Comment


        • Pardon 4-1. Eu m-am dat de 2 ori si tu la fel. Am pierdut eu a 2-a oara, conteaza foarte mult plecarea, in rest...un far de masina. Van-ul era usurat cum trebuie, pana si motorina pe rosu. Vedem ce ii mai fac sa avansez la sigur.

          edit: in rest, un vs. cu 1.4 mpi stock fara optiuni...consumam benzina degeaba dupa cum a ramas in urma, eu unul sunt multumit.
          Last edited by aleXpeed; 15 March 2010, 23:32.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Felicitarile mele Alex...
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Alexe, stai jos ai 4 la matematica.
              3 tu, o tura el.
              Mere bine aragazul cu 207000 in bord.

              PS: si a ta mere bine Viperutzu, trebuie doar sa schimbi ambreiajul din creier. In rest e ok.
              Last edited by Cezar; 16 March 2010, 01:07.

              Comment


              • Eram luat de val de faptul ca mi-am facut calculatorul, m-am speriat la cate spamuri aveam).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • iar se baga in seama biciclistul nostru?

                  eu vs golf 5 1.4 il bat tot timpul
                  eu vs astra clasic 1.4 16v un far in fata pt mine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Astra aia 1.4 trebuie s-o afumi mai bine cu 1.6 mpi (7-8 metri).

                    Comment


                    • Iar te bagi in seama la liniute Tavi? Ti-am zis ca nu-s de tine man Vezi ca te urmaresc
                      sigpic

                      Comment


                      • bine zice mareom
                        golf 5 1.4 il fac lejer cu 1.4-le meu , dapi 1.6 ?
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • Originally posted by mareom View Post
                          Iar te bagi in seama la liniute Tavi? Ti-am zis ca nu-s de tine man Vezi ca te urmaresc
                          Na bine, o las balta - io numa' spun cum ar trebui sa se intample

                          Comment


                          • nu prea aveam cum sa il afum ca el ...cauciuri de iarna... eu de vara... afara cam zero grade..... pleaca f urat de pe loc cu alea de vara cand e frig....... la mine full-ul facut....
                            sigpic

                            Comment


                            • pana acum nu am vazut nici o dovada ca ati batut astrele, sunt vreo 2 filmulete in care un logan vs astra h 90 cp si cred ca e o aberatie , ca zici ca ala sta pe loc deci e clar ca a fost aranjat, si al 2 lea intre 1.4 mpi in care pierde fata de o astra classic 90cp.vreau sa vad ceva concret nu doar laude.mai depinde de sofer, etc dupa foile lor nu ma iau ca si alea date de producator nu-s chiar asa reale si difera d la o masina la alta.

                              Comment


                              • N-ai ce vedea. 1.4 90 e o gluma, exact ca si 1.4 75. E chiar de talia 1.2 16v...Ups, the supreme german car e o baba lenesa. Na dracie.
                                Datele difera in aceeeasi masura in care difera si cele de la Dacia.
                                Sau difera doar in cazul Opel-ului, evident o masina mai buna si mai rapida, spre deosebire de Dacia,mai proasta si mai lenta?

                                PS: astra H 1.6 16v este mai lenesa ca un 1.6 90, iar 1.8 16v 140 este la fel de rapida ca 1.6 16v de la Dacia.
                                Last edited by Cezar; 17 March 2010, 11:40.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google