liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultat live, de pe pista.

    Comment


    • Rectific eu vs 16v cutie lunga 1-2
      Eu vs 0.9 tce tor din mers 0-2
      Eu vs 1.6 gaz si soft 2-0
      Can't touch this !

      Comment


      • Pai dai cu toate rezultatele pana la capat.
        sigpic

        Comment


        • 16v cutie lunga vs 0.9 / 3 sau 4 - 0 si o remiza

          Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

          Comment


          • dyzu vs cutie lunga 1-0
            0.9tce vs 1.6 soft gpl 2-0
            Can't touch this !

            Comment


            • Da 16v cutie lunga vs 0.9tce 3-0 plecare treapta a doua si o remiza treapta a treia.
              1.6 soft+gpl vs 0.9tce 1-0 plecare de pe loc
              1.6 soft+gpl vs 0.9tce 0-2 plecare din ori ce trepta
              sigpic

              Comment


              • 0.9 are asa plecare proasta sau n-ai vrut tu sa-l omori la ambreaj?

                Comment


                • Trebuie sa il patinezi mult ca sa nu intre ASR-ul
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma nu va mai luati de X-uri, ca aduc cazanul.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • Nu tre sa-l omori din ambreiaj, nici nu clipeste martorul ESP in bord. Plecare la minim 2500 rpm, pedala eliberata rapid si fin, turatia nu trebuie sa scada sub 2500 si pleca ca din pusca, fara nici un scart sau licarit de leduri in bord.

                      Chiar ii musai sa ma duc la Dacia sa cer drive-test cu Sandelu de 0.9 ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Licare in bord in momentul cand intra in actiune abs-ul dar mai intai reduce cuplu motor fara nici o avertizare iar daca este cazul trece la etapa 2 de a frana roata care patineaza si in momentul ala incepe licaritul in bord.
                        sigpic

                        Comment


                        • Stoicane, tu erai solo in masina si mai mult de 75, maxim 80 kile, nu-ti dau.
                          1.6 soft+gpl, avea pe langa sofer cel putin un kintal in plus in dreapta...nu ca ar fi contat decisiv, da' oricum.

                          Comment


                          • Nu conta deloc decisiv.
                            Nu e vina mea ca 0.9 a fost subestimat iar diferentza a fost maricica.
                            Si poate in loc sa plece scapa de kg in plus si mai plecat o data la cumparaturi
                            Cert este , fara nici o suparare , acel 1.6 gpl nu are sanse in configuratia actuala la cumparaturile din mers
                            P.S. Detin 85kg

                            Originally posted by Doc View Post
                            Ma nu va mai luati de X-uri, ca aduc cazanul.
                            Lasa ca o veni timpul sa pun manere la cazul meu
                            Last edited by stoicanu; 5 April 2014, 15:10. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Kojak View Post
                              Stoicane, tu erai solo in masina si mai mult de 75, maxim 80 kile, nu-ti dau.
                              1.6 soft+gpl, avea pe langa sofer cel putin un kintal in plus in dreapta...nu ca ar fi contat decisiv, da' oricum.
                              Si eu aveam in dreapta un lau si 75 cai la baza...
                              Nu cred ca e cazu sa cautam scuze pt 90 de cai ma asteptam sa traga mult mai bine. Eu as vrea sa ma mai dau cu el si de pe loc
                              Can't touch this !

                              Comment


                              • nu cauta nimeni scuze...faceam doar discutii...de forum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google