liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vine robinet ii da de furca


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by lau911 View Post
      Loganu 16v o ia de la tdi de 131 .....
      Nu cred .

      M-am luat in trafic mai demult cu un Audi A4 model 2011, 2.0 TDI 140 cp. si eram unul langa altul pana la 140 si apoi am incetinit amandoi. De vreo 2-3 ori a fost la fel ) .
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Wow ..... As fi vrur sa vad ce facea daca erai tu in A4..... Aaaa da ....plangea loganul !
        Sa fim serios ... Daca e condus corect ... Bate tdi ! Si vorbim de situatii perfecte ... Nu semafoare !
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Logan 1,6 8v E5 vs Fiat grande punto 1,3 multijet 90cp cu soft 110 ....asa zicea el
          Prima data din mers am stat egali dar eu mai aveam un om in masina,dupa aceea de pe loc i-am dat 2 masini pana la 120km/h.....cat a permis drumul

          Comment


          • ciudat... poate avea soft placebo
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Soft de 20 de cai din motor de 1.3 aspirat ). Vreau ai eu...

              Comment


              • 1.3 multijet e diesel.
                Eu vs audi s5 (nu RS5), 400 m, 1 masina ii dau. Greu oricum.
                Dupa cateva ture dintr-astea si un cateva circuite in Ungaria, cutia si-a dat magnificul sfarsit!
                Cuie Porsche!

                Comment


                • I-o ajunge si ei mai ales ca nu esti primul care o sodomizeaza.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Sunt curios care ar fi prețul pentru o astfel de reparație.
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • un logan sh cel putin
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • La asta ma gândeam și eu )
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • 5000 euro. Oricum mi se pare inacceptabil! Le dau acum la cuie celor de la Porsche!
                          Si a avut o problema din fabrica: mai putin ulei!

                          Comment


                          • daca ai luat-o sh...cine stie cine ce ia facut...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • La 38.000 km reali, si ala avand in ograda inclusiv un GT2, tare greu imi e sa cred ca a vrut sa se dea tare cu cizmulita asta....
                              A fost o eroare de fabricatie, avand ulei mai putin.
                              La forje repetate, uleiul s-a mai dus, pana cand s-au dus primele 2 pinioane si nu stiu ce balafleoshc.
                              Inacceptabil oricum, pt o masina sport care se lauda cu excelenta in materie de fiabilitate.
                              Adica la 62.000 sa rup cutia? In conditiile in care am prieteni cu astfel de cazane pregatite doar pt circuit, ce au 100.000 + doar de circuit cu cutia originala? Hai ma lesi cu executia impecabila nemteasca.

                              Insa, sa revenim la topic.
                              Logan 1.6 16v mcv incarcat ochi vs orice - 0-infinit.

                              Comment


                              • Si mai ales ca motorul nu are modificari, deci teoretic, cutia de viteze trebuia sa reziste la regim intens de viol accelerat.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google