liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu vs viteza 0-1 4 masini diferenta. Ne-am dat doar de proba vedem peste doua saptamani cum stam din nou
    Can't touch this !

    Comment


    • Distrigaz vs. Clio 1.4 al lui Ionut.11 0-1 diferenta cum a spus si el mai sus.
      Distrigaz vs. Opel Astra G hatchback (2 usi) 1-1 diferente mici in favoarea mea.

      Pentru cine stie, este vorba de Astra gri metalizat cu care n-am mai avut benzina sa ma dau data trecuta .

      Prima oara a plecat bine cu un semi-furt de start asa, discret, eu plecasem prost si a fost distanta de fix o masina pana la 140 km/h.

      A 2-a oara am ratat a 2-a si am dat marsarier amandoi sa ne dam iar.

      A 3-a oara am plecat amandoi egali si pana la 140 km/h eram in fata lui cu o aripa. Mai departe, in viteza mare, pana la 170 avansase cu jumatate de masina in fata mea iar pana la 185 (in a 5-a) il egalam si o lua a mea iar inainte.

      Am convenit ca suntem egali.

      Treaba e ca Astra aceea are traseu teava goala + toba (urla ca din iad), roti si suspensie. Soft sau admisie nu stiu daca are, nu l-am intrebat si nu cred ca mi-ar divulga ceva... Credeam ca o sa iau bataie rau ca stiam ca trage foarte bine masina (din zvonuri).

      Multumit, si astept sa fac revizia la motor peste 2000 km. .
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Alexspeed trebuia sa renunti la tricou ca il bateai cu 2-0 lejer.

        Comment


        • eu vs opel astra 1,7cdti 1-0( cam 4 masini au fost)
          eu vs golf 4 tdi VPA 0-1(nu stiu cat mi-a dat ca la treapta a3 nu mi-a mai intrat in viteza dar oricum ma ardea nu stiu cati cai are masina)
          eu vs kia crdi 1,6 116cp 1-0(o masina juma cam asa)
          eu vs kinder 2-0(o data am muscat eu startul iar a doua oara corect,a fost pt mine aproape o masina asta cel putin din ce am vazut eu, treptele 1,2 kinder a stat in fata si pe 3,4 plec eu) stima

          Comment


          • eu vs ccd 0-1 3 masini imi da
            eu vs opel astra 1.7 cdti 80 cu soft eco cica si la final se plangea de ambreiaj 2-0 distanta e de o masina jumatate
            Can't touch this !

            Comment


            • Distrigaz 16v vs. CCD (1.6 MPI, soft, serpisori, traseu pe 50 fara catalizator, toba) masina usurata la maxim 2-0

              Prima oara, cu startul cum trebuie, i-am dat distanta o masina iar la intoarcere nu prea ne-am sincronizat din vorbe/claxoane la plecare si i-am dat distanta de 3 sferturi de masina. Pe a 3-a l-a sabotat si ambreiajul, Merry Christmas...
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • De la Tulcea
                Fara Semnatura.

                Comment


                • Eu stateam acasa cu masina aia.Probabil multa lume nu e de acord cu mine.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Din cate am inteles eu,Carmelo a luat masina special pentru asa ceva.
                    De ce ar tine-o in garaj in loc sa participe la competitii ? Ca e un lighean mic ? Urata ? In aceste competitii conteaza ce ai sub capota,nu sa ai o vopsea perlata sau jante cromate etc.
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • Probabil crede ca e prea de "scandal" si sa nu bata la ochi la politisti.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Atata timp cat pe talon e omologata "dă curse" , mai conteaza ?
                        Au ce sa-i faca militienii daca il opresc ?
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • Originally posted by Andrei.TMT View Post
                          Din cate am inteles eu,Carmelo a luat masina special pentru asa ceva.
                          De ce ar tine-o in garaj in loc sa participe la competitii ? Ca e un lighean mic ? Urata ? In aceste competitii conteaza ce ai sub capota,nu sa ai o vopsea perlata sau jante cromate etc.
                          Nu am zis nimic de exterior.E ok.Ma refeream strict la performante si era un mod de a zice ;sa stea acasa:.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Si cu ce vroiai sa se duca ,cu un GTR ...sa il bata pe CZR-ul ?

                            Daca ai tu rezultate mai bune te invitam sa postezi !
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Nu am inteles aluziile sau ironiile de mai sus.Da , este un lighean mic , urat cu rugina multa , si omologat.
                              Cei care ma sustin le multumesc restul , nu stiu ce sa va zic, mult succes la linii ...
                              Intre timp a aparut filmarea asta
                              Eu vs Range Rover (diesel) 4.4 v8
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                              Si dovada

                              P.S. Scuzati limbajul colegului care a filmat
                              Attached Files
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • foarte slab 60ft iar timpul e mare ! trebuie sa scoti 14,8 pe acolo ...dar felicitari pentru participare. ca idee golf2 1.8 16v 139cp a avut 15,1 cu gume de strada si 14,8 cu r888.clasa street

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google