liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darksid3 View Post
    Si benzinarul (1.4 si 1.6 8v) e penalizat de cutie prin rapoartele neadecvate graficului motorului, ma refer la treapta 4 si 5.
    La 1.6 sunt bune si treptele 4-5 .Ma impinge in scaun cu a 4-a de la 50 km/h cand o calc

    Comment


    • Probabil ai vre-un V8 sub capota si nu cunoastem )))
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Nu pot sa cred!!! Daca retrogradezi a III-a, te arunca'n portbagaj? Gizzz.....
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • ) ... si daca ii dai a 2 ce se intampla ? pleaca sasiu in fatza si caroseria ramane ?

          Comment


          • Originally posted by fanrenault View Post
            La 1.6 sunt bune si treptele 4-5 .Ma impinge in scaun cu a 4-a de la 50 km/h cand o calc
            La mine in a 5-a la 30 daca o calc nu mai pot tine mainile pe volan, asa a dracu e!!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Originally posted by fanrenault View Post
              La 1.6 sunt bune si treptele 4-5 .Ma impinge in scaun cu a 4-a de la 50 km/h cand o calc
              sigur ai logan? dupa descriere aduce cu vreun soi de Lamborghini...

              a 4-a la 50 ?
              sigpic

              Comment


              • a-4a cred ca aia e a-1a ..frana de motor ))))))))))))))
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                Simply Stance

                Comment


                • ati sarit toti in capul omului de unde stiti voi ce are sub capota? poate sa aiba un FSi 1.6 cu 160 de cai .... ce vreti sa ziceti ca nu te baga in scaun ala ?
                  Interactive Design Lights & Sound <- click

                  Comment


                  • in treapta a patra la 50 sa o calci ... 100% nu te baga in scaun ... sau tu ai motorul lu' sgm si nu stim noi ??

                    aleXpeed in a cincea la 30 nu mai ti mainile pe volan ca te dai jos sa impingi

                    parvule daca e scaunul din tifon sau carton gol pe dinauntru 100% te baga
                    sigpic

                    Comment


                    • da o iau braduletii la fuga de sub capota ))
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                      Simply Stance

                      Comment


                      • aveti atata putere incontrolabila si nu stiti ce sa mai faceti cu ea :| vreau si eu macar un cal .... sa ajung la intalniri
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • bai voi nu vedeti ca omu are NOS ( GPL ) ?

                          Comment


                          • pirvu_alex: Du-te de du-i laguna lu' ala inapoi si iati logan ... 100% era mai bun loganul decat asta de o ai acum
                            sigpic

                            Comment


                            • am ras de numa cand am citit asta esti tare nene. auzi ca te baga in scaun ) ligheanu? )
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment


                              • Eu recunosc cinstit. Nu am condus nici o masina care sa te bage-n scaun in a 4-a la 50km/h.
                                Iar ligheanu la 50 in a patra ma da jos de pe scaun si zice: "jos de la volan si nu ma mai chinui" .
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google