liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spre Metro Berceni(liber si fara politie) Cand se face cald ma bag si eu

    Comment


    • Pai da, acum te bagi ! Cand ti-am propus mai demult m-ai refuzat. La fel a facut si Dany_DNY.
      Da nu e problema, ca doar nu ne dam pe bani. Nu conteaza cine castiga, ci distractia.
      Dar vorba ta, deocamdata e prea frig, sa mai treaca gerul asta si o comitem.
      Din cate vad stai pe la Brancoveanu, aproape de mine. Gasim noi un loc, desi mie mi-ar placea sa mergem undeva pe autostrada si sa ne dam de la diverse viteze, nu doar de la 40km/h.

      Comment


      • cand trec la echiparea de vara ... ma bag si eu !
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • Normal, nu eram pregatit si nici acum nu am masina 100% pe placul meu, mai am de "finisat" la ea.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • E ok si spre Metro Berceni.
            Peste vreo 3 ani, cand termin cu garantia la masina ma apuc si eu de modificari.
            Last edited by flopy84; 29 January 2012, 23:07.

            Comment


            • Originally posted by alessandro View Post
              16v vs Megane 3 hatchbach dci 110 1-0
              V-ati dat din mers sau de pe loc?
              Cu mine cand iti spun sa te dai din mers nu si nu batman batman..ca tu nu te mai dai.
              Saab 9-5 Aero

              Comment


              • eu as vrea sa ma dau din mers , dar la primavara...ai proceed-ul de 126cp ?

                Comment


                • Originally posted by flopy84 View Post
                  alessandro! Mi se pare mie sau te cam fofilezi? Vrea si omu' sa vada cum sta cu 16v stock, ca este clar ca daca vii si tu cu modificari il faci.
                  aleXpeed! Ma bag eu, dar nu pe Kiselef. Eu vroiam cu 1.6 8v stock, dar cum vad ca pe aici nu prea mai e nimeni stock...
                  uite eu stock,cu exceptia tevilor de "subT" masina,am catalizator,fara soft
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • sau eu, 1.6+gpl decat.

                    Comment


                    • + cicatrice de pisica si 1.2 mm portat

                      Comment


                      • eu zic sa postati aici si numele complet cu adresa din buletin, CNP ul, numarul de la masina, data si ora cand va dati...gizass
                        Last edited by alessandro; 30 January 2012, 09:34.

                        Comment


                        • cine vrea sa faca credit?
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • eu zic sa-ti dai amenda singur, marcs. sa nu se mai chinuie nea politzaiu' sa ceteasca atata

                            Comment


                            • Ma voi vedeti ce este afara. Cum faceti liniute? Eu nici daca ii dau blana in a 5-a nu pot sa am demaraj din cauza poleiului.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • Deocamdata discutam, nu face nimeni liniute pe vremea asta, cel putin eu nu.
                                Parerea mea este ca cel mai bine este pe autostrada ( cand este asfalt uscat ) pt. ca nu are nimeni ce sa-ti spuna daca nu depasesti 140km/h, cu conditia sa fie liber.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google