liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am batut si eu un 2.0 dar nu se dadea cu mine mergea linistit pe autostrada. bataia e bataie !
    Can't touch this !

    Comment


    • Originally posted by aris86 View Post
      Sotia are un verisor taximetrist in Iasi. Zicea ca a mers ieri cu 190 km/h si 5800 rot/min si a parcurs distanta Iasi - Bacau in 1h si 20 min, pe un logan 1.4 mpi alimentat cu gpl. .............
      Probabil era tractat de un Porsche ceva...nu mai crede in povesti.

      Comment


      • Cand o lua 1.4 sau 1.2 sau 1.6 8v 190 vorba lui octavian, tractat de vreun porsche.

        Comment


        • Se pot intampla si minuni.
          sigpic

          Comment


          • Ce arata bordu nu are valoare, la viteze care depasesc cu mult viteza data de constructor.
            Daca filma gpsu si arata ala 190 atunci era credibil.

            Comment


            • Originally posted by stoicanu View Post
              Se pot intampla si minuni.
              Ala e 1.6 in primul rand, iti pun si eu clip cu roaba mea la 180+ pe ceas, fara trucuri, drum drept in plina zi. Conditiile erau oleaca de vale (nu iti dai seama in clip) si ceva vant favorabil la pupa, da' ce puii mei, fuge cu peste 180, ce asa mare smecherie

              Comment


              • Originally posted by hasserro View Post
                Cand o lua 1.4 sau 1.2 sau 1.6 8v 190 vorba lui octavian, tractat de vreun porsche.
                Logan laureate 7.5J 195.45.16 fata 9J 205.45 R16 spate + reglabila pe Bucuresti - Pitesti, 198 km/h.

                Comment


                • Originally posted by Octavian View Post
                  Ala e 1.6 in primul rand, iti pun si eu clip cu roaba mea la 180+ pe ceas, fara trucuri, drum drept in plina zi. Conditiile erau oleaca de vale (nu iti dai seama in clip) si ceva vant favorabil la pupa, da' ce puii mei, fuge cu peste 180, ce asa mare smecherie
                  Ai citit postul lui hasserro sau ai citit doar inceputul?
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu vs lake cu diselul 2-4 odata a ratat a patra si l.am batut odata egal pana la 140 dupa ma ia odata l.am batut de pe loc pna la 140 in rest daca plec prost ma bate.
                    Eu vs marx 2-0 de pe loc si din mers
                    Eu vs stoicanu cu 16v 1-0 tiruri dstanta
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Originally posted by stoicanu View Post
                      Se pot intampla si minuni.
                      http://youtu.be/J5oTV0CsCCY

                      Uite aici minunea minunilor, blasfemie pentru Seba... ce prindea lumea 200 cu 1.4 standard dar uite aici la vale cu 1.0 )... chel.





                      Tare.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Originally posted by stoicanu View Post
                        Se pot intampla si minuni.
                        http://youtu.be/J5oTV0CsCCY
                        Cu roti pe 13, sau acele manarite, sau foarte la vale
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Mai nu sa specificat decat de motorizare si atat.
                          Git-ule ala a fost cadoul meu de ziua ta cu 16v.

                          Originally posted by aleXpeed View Post
                          Uite aici minunea minunilor, blasfemie pentru Seba... ce prindea lumea 200 cu 1.4 standard dar uite aici la vale cu 1.0 )... chel.





                          Tare.
                          Nu e valabil ca nu era pe gps

                          @Ionut.11 am gasit un concurent pentru tine daca te satisface.
                          Last edited by stoicanu; 12 August 2014, 11:18. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • nu stiu ce ati vazut voi dar am specificat asta si aseara am gumele foarte proaste,si daca nu reusesc sa plec bine git-u se duce pana la 140 dupa vin peste
                            daca reusesc sa plec este linia mea sunt super multumit de masina pana la urma este un dci care isi face treaba pana la moarte eu numarasem 5-2 pt mine git-ule dar zi 4-2,asta nu mai conteaza cand imi voi pune gume bune va sta altfel treaba
                            cu marx nu am apucat sa ma dau si cu restul dar din ce am vazut ar fi trebuit sa bat bine aseara,nu am mai spalat masina de 2 luni juma este lovita nu mai am gume pe ea,dupa ce o coxez imi sufla ceva la turbo etc.... o pun la punct cu toate si voi revenii cu o masina ca noua,numai bine tuturor

                            Comment


                            • Pai daca aduni cumparaturile nu a mai avut nimeni loc de voi.
                              Si cum s-a mai zis bataia e bataie.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hai ca s.a mai dat lumea dar vad ca nu posteaza. Eu nu caut scuze bataia e bataie fa-ti masina ca o sa imi fac si eu ambreiajul. P.s au mai fost doua starturi in care nu am putut pleca de pe loc deci 7-2 pt lak !
                                @stoicane ms pt cadou !))
                                Last edited by Ionut.11; 12 August 2014, 12:50.
                                Can't touch this !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google