liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sincer la cati eram nu stiu la ce am fugit cu toti,dar ideea e ca acolo eu nu voi mai calca niciodata numai si numai daca voi avea la mine vreo 10 bate,pistoale si toate cele,ma scuzati de off topic
    eu cu 1,6 mpi vs passat 4x4 1,8 125 cp vs renault clio 1,2 16v (eu primul loc al doilea passatul al treilea renault-ul dar a plecat prost acesta) stima

    Comment


    • S-a plecat pentru a evita un skandal.
      Sti ca s-a mai intamplat sa iasa skandal si lumea a luat bagajul si a plecat.
      sigpic

      Comment


      • exact s-a mai intamplat,era inevitabil,sa fim sanatosi

        Comment


        • Originally posted by aleXpeed View Post
          Multimea de 200 de oameni vs. 3 tigani cu cutite si bate 0-1 (o spaima si jumatate);


          Morcovul era mare... asa se intampla cand esti om cinstit.

          Eventual ai gura mare, dar doar pe forumuri )

          Ultima observatie nu se refera la nimeni anume, este doar generalizata.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • imi cer iertare pentru off topic, dar asta mai tine si de natura noastra "saritoare". sa-i fi vazut incercand asa ceva cu croatii sau cu sarbii. de skinheads nici nu mai vorbesc, fie ei din polonia, germania sau anglia.
            nu sunt rasist (cica... ) dar mai trebuie pusi la locul lor cateodata. si copiii, daca ii lasi sa faca ce vor, ti se urca in cap.

            Comment


            • A fost iures mare la Policolor vineri noapte... S-a lasat cu table indoite
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by stoicanu View Post
                S-a plecat pentru a evita un skandal.
                Sti ca s-a mai intamplat sa iasa skandal si lumea a luat bagajul si a plecat.
                Sa va vad cand vin cate doua x5 uri din fata si spate, burdushite de colorati cu sabii si cutite ce faceti.
                Ala acolo e "teritoriul" cuiva.
                Noi il incalcam si atragem multa atentie in zona.

                Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

                Comment


                • M-am dat pe centura cu un logan 1.4 cu arcuri sport si toba. Trb sa invat sa plec fara sa mi mai taie gazul espul. Am plecat la 3500 dar tot a intrat. In fine, era la start in fata mea cu un bot de masina, pana la 140 aveam eu o jumatate de masina in fata.
                  Asta a doua oara cand ne am dat. Pt ca prima oara era sa fac o tampenie mare...
                  Cand schimb f repede din 3 in 4 are tendinta sa agate cutia putin spre stanga chiar daca calc ambreiajul pana la fund.
                  La 115 mi-a agatat si a intrat in 2.... Noroc ca nu am dat drumu de tot la ambreiaj, sarise turometrul in 7000 dar pt extrem de putin timp pt ca am scos-o repede din viteza. Am oprit, am stat sa se linisteasca. Nu are nimic masina, nu bate nimic la motor, intra perfect in viteze. Cred ca am avut noroc mare. Oricum o sa fiu mult mai atent de acum incolo.
                  Exista vreo posibilitate sa se fi intamplat ceva?

                  Comment


                  • S-a zburlit putin cureaua de distributie. Ai revigorat -o un pic

                    Ai tras aiurea de maneta, cel mai probabil si ai dat 2 in loc de 4. Cunoastem prea bine si se la altii problema asta.

                    Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

                    Comment


                    • Si cand faceam depasiri si schimbam din 3 4 f repede simteam ca agata putin cand intra in 4. Daca schimb o idee mai incet nu agata. A fost vina mea nu contest lucrul asta. Din graba de a schimba f repede nu am calcat ambreiajul pana la fund probabil.
                      In orice caz, legat de loganul de 1.4, pana la capat de 2 suntem acolo, cand am dat 3 se vede clar ca accelere mai repede ca el.

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        Morcovul era mare... asa se intampla cand esti om cinstit.

                        Eventual ai gura mare, dar doar pe forumuri )

                        Ultima observatie nu se refera la nimeni anume, este doar generalizata.
                        Au fost destui "eroi" cazuti si dati la TV printr-o prostie tot de la cutite date fara minte. Nu vrem sa ne numaram printre aceia, mai ales ca nu avem arme si nu aveam un motiv solid pentru scandal. Pentru ce sa se ajunga la mai rau? Pentru putin cauciuc tocit si zgomot nocturn? Mergem in alta parte, mare scofala.

                        Dupa cateva minute cand s-a mai spart din multime, a mai aparut un Logan alb cu tigani. Erau suparati rau oamenii ca faceam haos pe teritoriul lor si ca sa zburam de acolo cu masinile ca dau cu batele in ele etc., erau pusi pe fapte, bauti si nesanatosi la cap.

                        @alessandro: ai dreptate.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Originally posted by hasserro View Post
                          M-am dat pe centura cu un logan 1.4 cu arcuri sport si toba. Trb sa invat sa plec fara sa mi mai taie gazul espul. Am plecat la 3500 dar tot a intrat.
                          Dezactiveaza-l cand nu vrei sa intre...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Nu inteleg de ce v-ati dus sa va dati in tiganie.

                            Dar cum sa zic...noaptea la 12 sa vii sa dai liniute la mine (impropriu zis, ca nu e strada lu tata, doar ca am geamu la strada) prin fata geamului nu mi-ar conveni, daca se insista probabil as chema politia ca un om civilizat (dupa ce ti-am carat vreo doua bate-n cap).

                            Nu stiu ce a fost acolo la voi, dar la scenariul meu chiar nu sunt curios sa-mi dai scartzuri si tobe in miezu noptii, sunt megasaturat de treburile astea.

                            Iesi tata la marginea orasului si scoate-ti pistoanele cat vrea muschiu tau, vin si eu acolo.

                            Comment


                            • Pai vezi ca nu sti despre ce e vorba.
                              Locatia este in Padure la marginea orasului si acea padure estre strabatuta de un drum care merge catre un sat plin de oameni "cinstiti si corecti"
                              @mumus nu se poate dezactiva functia aceea.
                              sigpic

                              Comment


                              • Daca as fi avut buton de dezactivate probabil l-as fi dezactivat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google