Logan vs Aveo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razvane, fii multumit ca macar s-a semnat cine e ca mai sunt "cascadori" care nu se semneza la minusuri. nu ca m-ar interesa sistemul de reputatie, dar asa ar fi corect nu? de fapt, unii sunt mai egali decat altii...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Nu .. ai inteles gresit ... tezeu e unul dintre putinii prieteni ( daca pot spune asa) care 'i am p'aici .. Nu mi'a dat rep negativa...

      Oricum am primit rep cu mesaje gen :
      - ai prea multe puncte ...
      - hai sa'ti scad puntele ...

      Deci no comment .

      Comment


      • cine tia dat le reputatie mesajele alea de mai sus a fost doar din rautate dar din ce am citit eu pe aici sa stii ca ai meritat multe minusuri(te aprinzi prea usor doar de la o discutie atunci face of cum e)

        Comment


        • da, petroman, de acord, si mie imi venea cateodata sa-i dau minus, dar asta-i alta poveste...in unele posturi omul avea oarece dreptate si na, nu "f**i" pe cineva pt ca din 3 posturi 1 e contrar convingerilor tale...iar cand dai omului minus, macar zi cine esti...e chestie de a avea coloana vertebrala sau de a fi ca melcul, molusca...adica, sa ai sau sa n-ai caracter...
          na, ca ma apuc de lectii de conduita...fmm de treaba poate-mi iau warn ca-s offtopic
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Moama dar chiar are multi "admiratori" ... este primul "specimen" de forumist pe care il vad cu -5 pct la reputatie. Razzvane eu cred ca daca iti schimbi atitudinea si ai sa postezi numai argumentand fara a jigni cred ca vei fi adoptat pana la urma ... pana la urma urmei in scurt timp vei deveni loganist prin tatal tau(care spuneai ca isi va lua logan). Apropo de ce nu isi ia aveo? ce logan vreau sa isi ia? ce motorizare? ce versiune de echipare? care a fost rezultatul drive testului?
            sigpic
            Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

            Comment


            • am uitat sa precizez un lucru: incercati sa nu dati/luati reputatie cu semnatura altuia, ca aia chiar e faza de kko
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Lol ) la asta nu m am gandit(a lua reputatie folosindu-se de semnatura altuia) ... oricum nu cred ca se fac si treburi de genul, doar suntem cel putin soferi (asta ar trebui sa de-a dovada de un anumit grad de civilizatie si respect pentru ceilalti).
                sigpic
                Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                Comment


                • da recunosc eu am dat reputatie semnaduma cu mama omida care ati primit de la mama omida eu sunt apropo razzvan ar trebui sa fii penalizat ptr ca te plangi de reputatie eu am fost aspru penalizat warn pe o luna puncte luate ceva de genu asta...

                  sigpic

                  Comment


                  • Nu ma plang de reputatie... n'am nici'o treaba cu ea in mare. Eram uimit doar ca se da reputatie cu mesaje gen " ai prea multe puncte", "ce film tare dar totusi negativa" ... etc...

                    @tezeu ... inca nu a ajuns fiind ocupat cu nu'sh ce probleme. Oricum printre cele mai ieftine versiuni.

                    Comment


                    • de la postul 600 incoace sinteti rau offtopic si discutati din nou despre punctele de reputatie. am mai dat citeva warn-uri pe acest topic, nu ma faceti sa va vinez din nou
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google