My Sandero 2: 1.2-75Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    sa nu salte astia scorurile in prag de iarna!
    Keep walking...

    Comment


    • #32
      Stiu ca asa se intampla la orice lucru de sezon

      Comment


      • #33
        In bugetul asta iti recomand motrio winter far away. Se comporta bine si costa in jur de 200 si ceva bucata cu montaj gratuit in reprezentanta...
        Sa-l folosesti sanatos si cat mai multi km fara probleme!
        MY CLA

        Comment


        • #34
          Multumesc pt urari si pt recomandare. Am vazut ca acele anvelope sunt recomandate de Dacia, dar nu am prea auzit nimic de aceasta firma producatoare.

          Comment


          • #35
            Nu cred ca recomanda ei prostii.Eu sunt multumit de ele.
            P.S Sunt facute de continental.
            MY CLA

            Comment


            • #36
              Sunt si astea o varianta acum, avand in vedere ca iarna nu circul atat de mult(3-4 drumuri extraurban pe la bunica si pe la munte).

              Comment


              • #37
                Motrio le consider slabe! insa la 250/buc iti iei ceva bun spre premium! eu am continental pe fata si michelin a4 pe spate! continentalu` rupe pe zapada! merge atza!
                Keep walking...

                Comment


                • #38
                  Salut si felicitari pentru achizitie! Eu am Motrio Impulsion de vara si sunt ok. Inainte sa le iau m-am documentat si pe langa faptul ca sunt facute de Continental pentru Renault, au putine review-uri negative. Deci eu cred ca e de bine. Bafta si multi km!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Khaymera View Post
                    Salut si felicitari pentru achizitie! Eu am Motrio Impulsion de vara si sunt ok. Inainte sa le iau m-am documentat si pe langa faptul ca sunt facute de Continental pentru Renault, au putine review-uri negative. Deci eu cred ca e de bine. Bafta si multi km!
                    Multumesc. Eu ma orientasem, initial, spre Continental, dar vad ca parerile sunt impartite. O sa mai intreb si cunostinte care au masini, sa le aud si lor parerea.Oricum, multumesc tuturor pt recomandari!

                    Comment


                    • #40
                      Felicitari pentru achizitie si bine ai venit printre noi
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc!

                        Comment


                        • #42
                          Salutare!Intre timp, am montat 2 chestii care mi se par utile si necesare oricarei masini care nu le are.
                          Ieri am montat antifurt la capace si azi am montat obturatoare pt praf la cele 4 usi. Urmeaza sa ii pun covorase si cheder la capota.
                          Seara buna tuturor!

                          Comment


                          • #43
                            unde le-ai montat si cat a costat inclusiv manopera?
                            Keep walking...

                            Comment


                            • #44
                              Pt obturatoare am vorbit cu cineva de pe forum( cosmin_uau) care mi le-a trimis prin posta (27 lei cu totul). Le-am montat singur.
                              Antifurturile pt capace au costat 30 lei plus 3 lei gauritul capacelor. Montatul lor a fost realizat de mine si de un prieten.

                              Comment


                              • #45
                                si fac treaba obturatoarele astea? asa la prima vedere...
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google