My Sandero 2: 1.2-75Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am fost si la Dacia, inca nu au oferta asta. Astept sa ma sune, dar sa nu fie prea tarziu, ca mai incolo vor creste preturile si vor fi cozi mari la vulcanizari. Spre exemplu, nde am fost eu in targ, Continental Ts850 era 310 lei, in schimb pe net l-am gasit la 263, deci daca le iau de pe net, tot ies mai ieftin

    Originally posted by jonnie007 View Post

    (mi-au venit si mie alea de praf, astept sa vina toamna sa le montez)
    a venit toamna deja, astepti iarna
    Last edited by Crs. Sandel; 17 October 2013, 12:10. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #92
      primesti sms pe tel cand e campania asta la dacia, si te programezi! da...online e mai mic pretu`...eu le-am luat de la dacia cu 293/buc (conti) si 300(michelin) daca imi aduc bine aminte!

      astept sa vina toamna(sa se opreasca ploaia)
      Keep walking...

      Comment


      • #93
        Nu stiu cum sa procedez: sa dau comanda pe net de ceva mai bun, sa le iau din targ, dar marci mai putin renumite

        Comment


        • #94
          eu am luat si online si de la dacia, si de la metro! ce fel de targ e ala?
          Keep walking...

          Comment


          • #95
            Incearca Sava eskimo, le am folosit ceva timp si au fost foarte ok

            Comment


            • #96
              Da comanda online ...si cumperi ceva mai bun...si eu pe ale mele tot online le-am luat si au fost super ok.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • #97
                Originally posted by jonnie007 View Post
                eu am luat si online si de la dacia, si de la metro! ce fel de targ e ala?
                Targ Vitan, unde sa vand masini, dar si piese auto: cauciucuri etc

                Comment


                • #98
                  Si vorba lu jonnie007 , n-ar strica sa le verifici cand le aduce curierul ....
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • #99
                    O sa dau telefon acolo de unde ma decid sa cumpar anvelopele pt a intreba in ce an sunt produse

                    Am vorbit la http://www.anvelopejantepromotii.ro/...=185&h=65&d=15. Cauciucurile Bridgestone Lm-32 sunt produse in 2012. Oare sunt bune, daca nu sunt produse in 2013?
                    Last edited by Crs. Sandel; 17 October 2013, 12:39. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • eu online am luat niste bridgestone turanza pt skoda...de la anvelopeweb.ro si au fost ok! dot proaspat, made in germany! am discutat cu ei inainte de a le comanda...ce si cum si ce fel!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • buna.dar second hand ce ziceti merg daca mai ai jumatate din creste eu nu circul mult cu el il am de 3 sapt si nu am facut numai 200 de km .ce cauciucuri imi idicati nu vreau noi .poate are cineva

                        Comment


                        • Originally posted by ab 86 crd View Post
                          buna.dar second hand ce ziceti merg daca mai ai jumatate din creste eu nu circul mult cu el il am de 3 sapt si nu am facut numai 200 de km .ce cauciucuri imi idicati nu vreau noi .poate are cineva
                          Recomandat e sa iti cumperi noi, indiferent de cati km parcurgi. Ia-ti ceva mai ieftin: debica, motrio. Ai de unde alege!

                          Comment


                          • Cea mai proasta afacere cu cauciucuri sh. Fa bine si cumpara-ti cauciucuri noi, ia-ti ceva mai low budget.
                            sigpic

                            Comment


                            • Si ce marci imi indicati care ar fi mai bune

                              Comment


                              • Am zis mai devreme: Debica, Motrio, Sava, Barum

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google