Logan 16mpi rc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cos_min_i View Post
    felicitari pentru tot... ai montat serpalaii ?
    Nu am montat galeria de evacuare.
    Era programat montajul luni insa Nea'Aurel a avut ceva treaba si a anuntat ca vine miercuri iar eu plecam joi dimineata.
    Nu puteam face ceva pe graba sa risc ceva, asa ca am ales sa merg in vechea configuratie fiind suficient sa obtin cel mai bun timp de Logan pe traseul de coasta Rasnov. Nu e vorba de timpul de ieri ci de toti timpii inregistrati pana acum la masinile Logan.

    Comment


    • Felicitari, la mai multe trofee. Arata bine galeria, din ce e confectionata? Din inox?
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/vand_d....html?p=782991

      Comment


      • Da este din inox.
        10:55

        Campionatul National de Viteza in Coasta - Rasnov 2010



        05:55


        Campionatul National de Viteza in Coasta - Rasnov, 1.10.2010 - Mansa 2 de concurs

        Comment


        • superb. uite ca se poate! ba chiar imi permit sa spun ca cel putin pare o prestatie foarte buna. nu cunosc rezultatele, dar masina (dar mai ales soferul) se misca mai bine decat marea majoritate!!!!

          Comment


          • felicitari !
            si 2 poze de la etapa.
            Attached Files

            Comment


            • Tot respectul ptr ce s`a facut cu aceasta masina si se face.
              Satisfac blonde pe gume Turbo.

              Comment


              • Multumesc!
                Acum am terminat si evacuarea Y.
                Masina pare sa functioneze f bine.

                Comment


                • foarte tare loganu!
                  felicitari pentru munca depusa la el!

                  Comment


                  • Am cateva imagini de aratat.
                    Nu ma prea pricep la poze, dar se poate face o idee dupa ceea ce expun.




                    Comment


                    • ohohoooo ce evacuare s-a facut ... felicitari!!

                      sa fiu putin arogant? nici la invelit evacuarea nu stai prea bine, dar daca temperatura e bine atunci totul e OK!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Asa este, am exagerat insa altfel datorita formei nu era f bine.
                        Peste mai exista un scut termic care nu e fotografiat inca, o sa-l imortalizez si pe el.

                        Comment


                        • Felicitari seba,nu inteleg evacuarea cum vine,nu o sa dai de pamant cu ea??nu inteleg unde incape acel Y vine sub roata de rezerva?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ai apucat sa o conduci dupa modificare? Presupun ca ai avut numai de castigat!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • spune`ne pareri despre galerie ! cum se misca ?

                              Comment


                              • Originally posted by GOLAN91 View Post
                                Felicitari seba,nu inteleg evacuarea cum vine,nu o sa dai de pamant cu ea??nu inteleg unde incape acel Y vine sub roata de rezerva?
                                Adevarul este ca o ating ori de cate ori trebuie sa trec peste un damb mai mare, dar nu este f joasa.
                                Nu ajunge in locul rotii de rezerva se termina pe lateral inainte de rotile spate, o sa fac poze.
                                Bifurcatia e foarte in fata undeva dupa scaunul soferului.

                                Originally posted by aleXpeed View Post
                                Ai apucat sa o conduci dupa modificare? Presupun ca ai avut numai de castigat!

                                Da am condus, dar plloua si e f greu sa ma exprim ce s-a intamplat, oricum masina tragea f bine.

                                Originally posted by CataFOF View Post
                                spune`ne pareri despre galerie ! cum se misca ?
                                Am sa incerc sa fiu obiectiv si va voi spune realitatea dupa ce o pun pe dyno.

                                Imagini iesire laterala.


                                Last edited by RACINGCODE; 11 October 2010, 18:34. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google