Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Asta e multumesc lui Dumnezeu ca nu m-am pierdut am actionat calm am stiut ce sa fac si am ramas pe sosea.Masina...e un fier se repara parbriz am gasit deja maine m-am programat sa ma duc sa il montez,cea mai mare problema pentru mine e faptul ca am indoit si plafonul sper sa rezolv astazi problema asta si sa incarce cat mai putin chit in locul respectiv,capota...inca mai caut
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #92
      nasol imi pare foarte rau in fine asta se rezolva masina e grozava se vede ca ai pus mult suflet si nu vei renunta usor bafta

      Comment


      • #93
        Sincer chiar nu am mai vazut asa ceva ...practic la tine s-a dat capota peste cap ??? Ce viteaza aveai de curiozitate?Oricum nasoala treba ca a indoit si plafonul ca la restul se rezolva mai usor....
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • #94
          Eram la iesire din oras tocmai ce incepusem sa dau demaraj undeva la 90-100km/h.Ma poate ajuta cineva cu o capota SH?
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • #95
            Tocmai terminasem de citit tot si la sfarsit surpriza neplacuta "accidentul" sper sa o faci cat mai repede .
            Bafta!
            sigpic

            Comment


            • #96
              Azi ma duc sa indrept plafonul poate gasesc si o capota SH intre timp.Parbrizul il voi pune maine iar pana vineri sper sa arate ca si cum nu sa intamplat nimic.Acum ramane de vazut
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #97
                Fierul a fost reparat cam asa arata ieri la amiaza.A mai ramas de finisat si pregatit plafonul si capota dupa care pot aplica vopseaua
                Attached Files
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • #98
                  nu-ti mai faci bad boy ? ..ce rpd te-ai descurcat...
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #99
                    chiar ca repede s-a descurcat, daca ai banu o faci daca nu plangi dupa ea in parcare
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • Da sa miscat treaba repede eu abia astazi ma asteptam sa o vad la stagiul in care e in pozele de ieri dupa amiaza.O sa fac si bad boy-ul nici nu vopsesc capota pana atunci
                      As vrea sa vopsesc capota si plafonul albe nu am bani de vopsea metalizata momentan cu economiile pe care le mai am vreau totusi sa cumpar piesele care trebuia sa le cumpar ieri dar soarta a facut aceasta schimbare de plan.Ce parere aveti cum ar da plafonul si capota albe?o sa fie ceva temporar pana fac bani sa o vopsesc de la A la Z
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • parerea mea e ca plafonu sa il faci negru!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Alex capus sus....bine ca nu a fost mai rau...tabla se repara ;) bafta!

                          Comment


                          • Originally posted by pipan View Post
                            parerea mea e ca plafonu sa il faci negru!
                            Nu suport negrul.Am stat azi la un pahar de vorba cu "nea vopsitoru" si ne-am tot gandit la ce culoare vom folosi intr-un final ne-am decis la una dar o sa vede-ti mai tarziu la ce m-am orientat pana atunci voi mai lua un respiro si ma voi ocupa de alte aspecte

                            @anonimboy - multumesc de incurajari

                            Si nu in ultimul rand tin sa multumesc colegului meu DRT-ist (Villy ATS) pentru ajutorul acordat ieri fara el lucrurile nu ar fi mers asa de rapid
                            Last edited by Alex_MIU; 27 May 2010, 01:03.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • cu capota veche ce ai facut?

                              Comment


                              • A dat cu ea de pom)
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google