Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca nu sti ce am vrut sa zic nu te baga...ma refeream daca a aruncat-o

    Comment


    • nu , tu nu stii ce a vrut sa zica.. ...a dat cu ea de pom.

      Comment


      • Capota...s-a dat de pom la propriu nu se mai putea face nimic cu ea cu ocazia asta am facut un test fibrei lui Mihai.
        Scuza-ti claritatea clip-ului e filmat cu telefonul nu eram pregatiti pentru a filma teste euroncap)

        ENJOY http://www.youtube.com/watch?v=_0YVxqDbzzg
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • nu esti normal)

          Comment


          • Stiu) mi sa mai spus
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • si verdictul care e? a rezistat loviturilor repetate?
              Nu-i bai...

              Comment


              • Pai nu ai vazut si tu ca se stramba tabla si fibra nu se rupea:P
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • baga poze cu ce ai nou
                  Ps mersi de sapca

                  Comment


                  • -Bujii NGK Iridium
                    -Fise Magnecor
                    -Arcuri H&R(nu am apucat sa le montez decat pe cele pe spate)
                    -Centuri Sparco cu prindere in 3 puncte
                    -Scaunele....PAUZA) sunt in asteptare sa gresit comanda si mi-au adus cu totu alt model decat cel comandat

                    CataFOF sapca am uitat-o la tine.Da o fuga la Racin Nick cumpara-ti ceva si sapca o primesti bonus
                    Attached Files
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • S-a vopsit "fierul" azi N-am poze voi face dupa ce voi monta centurile pe scaunele stock) cred ca o sa arate ca dracu
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • esti multumit de nuanta acum? data trecuta iesise mai deschis putin
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • Daca astazi am scos masina din service mi-am mai facut de lucru:
                          -renuntat la bancheta spate(se aude basuuu' blana)
                          -am pus centurile in 3 puncte(arata cam nasol pe scaunele stock da...e provizoriu pana imi sosesc scaunele)
                          -plasicele alea de la frana de mana si de la schimbatorul de viteze erau vopsite gri le-am spalat si le-am facut negre la loc.Cam atat in mare parte restu am mai facut curat p-acolo
                          AAA era sa uit am mai pus 2-3 stickere pe sub capota de la portbagaj si cea de la motor sigur am castigat 2-3 cai frumosi
                          Attached Files
                          Last edited by Alex_MIU; 3 June 2010, 17:58.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Ti-ai permis al doilea bad boy look + vopsire....ai castigat la loto?
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • Nu am castigat la loto:p nici macar nu joc.Am mers pe premiza ca daca vrei ceva cu adevarat faci si nimic nu te poate opri.Eu am vrut sa imi fac bad boy look-ul din nou pentru ca oricum capota trebuia vopsita si am zis de ce sa nu profit sa il fac acum.Plus ca am avut ambitia de a repara masina si a o lasa in stare buna pana pe data de 07/06 cand voi pleca din nou la lucru.
                              Totusi nu am inteles faza in care ai intrebat daca mi-ai permis sa imi fac din nou bad boy look-ul si sa o vopsesc

                              P.S Lucrez pentru a baga bani in masina asta poate ca daca asteptam de la mama si de la tata nu o faceam curand
                              Last edited by Alex_MIU; 3 June 2010, 18:38.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • acuma ce facem ? stam sa justificam pe fiecare dece isi face ceva si de unde isi permite ?
                                Alexe , sa`mi dai scaunele cu centuri cu tot )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google