Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aia ramane. pentru tarani . acuma daca ascult manele o sa ma luati la bataie?

    e un avertisment pentru "ciumpalaci" cu sh nemtzesc, ca n-au bani sa-si repare harbul daca dau peste mine

    Comment


    • Originally posted by razvanamza View Post
      gazul a fost 2900. scrie aici ce si cum. este varianta cea mai de top, stag 300plus, injectoarele valtek 1Ohm , rezervor toroidal 52L.

      arata bine stoapele astea?
      Aia de top era Stag 300 Premium cu Valtek 34 de 2,4 ohm. Si e 3400 de lei cu toroidal.... cam prea scumpa!
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • 300 premium este 300plus cu conector la OBD. injectoarele valtek 34 eu inca nu am dat de ele. doar astea 30 cu 1 OHM, mai sportive.

        Comment


        • 300 premium e 300 plus si cu autoadaptivi de timpi de corectie injectoare (ceea ce n-am vazut la alte instalatii, nici macar la brc sau prins) ceea ce ar insemna ca nu incepe sa o ia razna pe benzina dupa o vreme.


          enjoy!
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • singura diferenta intre 300 plus si premium este comunicarea cu OBD. autoadaptativii sunt si ei acolo, nu au treaba cu lipsa obd-ului.

            Comment


            • auzi ma intreb ori de cate ori vad pe cineva in trafic cu stikerul ala de la top gear ce a zis clarkson si nici o data nu am gasit raspuns ... poate ma lamurasti si pe mine .
              Salutari .

              Comment


              • pai....mai cauta. in general de naspa

                Comment


                • uite ce au spus cand au venit pe Transfagarasan:
                  Jeremy Clarkson, veteranul Top Gear, nu este impresionat de Logan.

                  "Loganul este o masina ieftina si cam slaba", a spus Clarkson, in timp ce colegul sau, Richard Hammond, crede ca Dacia Sandero este o masina ok: "Am condus timp de 20 de minute un Sandero si mi-a placut! E o masina OK!"

                  razvan sa stii ca ramane valabila provocarea.
                  Last edited by o8MeLC; 13 April 2011, 17:18.

                  Comment


                  • Si ce-ai fi vrut sa spuna Clarkson, care de atfel este un tampit notoriu ce apreciaza tot cei mare si opulent. Nu cumva e american?

                    Comment


                    • ms de lamurire . si gata cu off.
                      app ai zis la kys ca ai facut bordul sau ceva de genul in acelasi timp cu stopurile lui Brabus si cu Semnalul lui kys vrem "poaze"

                      Comment


                      • atat am gasit momentan. mai sunt poze in urma..
                        Attached Files

                        Comment


                        • scuzele mele .. cand am cautat aseara am dat doar o pagina inapoi .... Frumoasa culoare

                          Comment


                          • multumesc, desi am inceput sa o urasc. se vede imediat praful, jegul, "paianjenii"de spalatorie. daca era alba nu "älbeam" asa repede.....

                            Comment


                            • sa sti ca la alb,culmea nu sunt probleme de acest gen!

                              cat despre parerea lui Clarkson despre Logan....vai, pai omul ala a condus de la Peel P50 la varfurile de gama ale celor mai importanti producatori de masini....orice fel de masini, sport, exclusiviste, super lux! consider ca are o parere normala!

                              Comment


                              • de azi stropesc parbrizul fara perdea adio jeturi....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google