Cj 63 mtv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niste poze mai recente:
    Attached Files
    ...de doi lei :p

    Comment


    • Arata bine masina,ingrijita
      Evacuarea cat te-a costat si ce marca e ca vad doua tevi de esapament?

      Comment


      • E frumusel loganelu tau. La bara spate i-ar sta bine cu acel spoiler de la Zender sau cel de la Dacia deoarece ai 2 evacuari. Sa auzim numai de bine si cati mai multi km fara probleme.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • @SUPERCAR: nu stiu sa iti zic exact (vre6 mil cred) oricum mai am de lucrat un pic la evacuare mai trebe o toba pe partea dreapta ca ii numa teava goala

          @Christnacht: dap si eu ma tot gandesc ori la Zender ori o copie dupa ala original de la daci...Da mai in colo un pic....Mersi la fel
          ...de doi lei :p

          Comment


          • Originally posted by mishu_wrc View Post
            Niste poze mai recente:
            Foarte frumos loganul tau
            Sa il stapanesti sanatos
            sigpic
            !

            Comment


            • Salut, mishu ti-am vazut masina acuma intr-o zi in oras, chiar ca este frumoasa, imi spui si mie de unde ti-ai cumparat folia neagra pentru stalpi ca vreau sa imi cumpar si eu. Mersi.
              sigpic

              Comment


              • @vdmihai: mersi la fel ;)

                @adyshor: folia neagra de pe stalpi e autocolant negru mat(1 m patrat si o costat vreo 7ron)...L-am cumparat de pe undeva de pe HOREA, acuma s-a mutat magazinu undeva pe MOTILOR nu stiu exact unde ii ...... Cand ne mai intalnim da niste flashuri ;)...Sa ai noroc de el(faine loganurile astea facelift)
                ...de doi lei :p

                Comment


                • Mersi la fel si mersi de raspuns, eu mai mult umblu cu masina de firma ca lucrez ca agent vanzari si am un matiz inscriptionat cu RONTZY,dar cand te mai vad iti dau flash.
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut

                    Originally posted by mishu_wrc View Post
                    Noul bord
                    Sunt din Ploiesti si as dori sa imi spui si mie in cateva cuvinte cum ai realizat schimbarea luminilor la masina ta .Te rog frumos ca eu sunt incepator si nu ma prea pricep.Mersi frumos.
                    Mihai-PH-10-EVI

                    Comment


                    • Ce iti recomand mishule e sa nu te complici cu copi dupa original, am un prieten cu un megane care si-a luat o masca fata comandata din germania printr-o firma din romania,deci masca pe net la nemti arata mortal..A comandat-o, a venit si cand sa o punem sus nu potriveau gaurile..Nu intra k-lumea la locul ei, gaurile de plase nu erau la fel de mari, intr-o parte mai mare, intr-o parte mai mica, plasele se vedea cum erau lipite in ultimul hal..Plus ca era f grea si rigida nu ceda deloc la colturi..Nici macar nu si-au dat interesul sa faca o copie cat de cat reusita. Pe bara a dat 300e parca plus finisari mai trebuiau inca de 100e plus vopsit. A renuntat sa o mai puna. Ce-i original ii original si ai mai multa siguranta sa fi multumit in final.

                      Comment


                      • Mishu, baga ultima intamplare MADE BY DACIA, nu de alta dar lumea trebuie sa stie ce-i bine si ce-i rau in lumea asta!

                        Comment


                        • Ce-i fain ii fain degeaba nu? Misule poate ar arata mai bine fara aparatorile de noroi
                          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                          Comment


                          • Ce mai zice domnu Mishu? Nu pui si tu o suspensie pe masinuta ta? Sa vezi ce bine ar da.. Indoaie suspensiile tale originale si zi la CASCO sa-ti plateasca pt niste suspensii sport )

                            Comment


                            • Foarte frumoasa masina si ingrijita!!! Imi place mai ales cu ii sta cu barile vopsite si folia!!!
                              Evacuarile is beton!!! (nu te scot afara din masina la frum lung sau e numa tips)
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • La inceput imi infunda urechile acuma m-am obisnuit, nu ma deranjeaza de loc

                                PS: is tobe...nu numa tips
                                ...de doi lei :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google