Cj 63 mtv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    mersi la fel ;)
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #77
      Eu tot timpu cand ii vad la semafor trec pe rosu,da asa lene mi sa ma pun sa ii filmez...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #78
        Te-ai chinuit mult pana ai scos nu ca veche??
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • #79
          Loganu meu e din 2004 cu nuca de cauciuc, am rotito putin stanga-dreapta si dupa am tras de ea, a iesit foarte foarte usor (chiar nu credeam sa iasa asa usor). Tija la modelu cu nuca de cauciuc ii mai subtire decat in cazul celor cu nuca de plastic asa ca am umplut golu cu poxipol=> sta foarte bine si nu se misca pe tija
          ...de doi lei :p

          Comment


          • #80
            (((((((((((((((((

            Un BOU cu dacie 1300 (CJ-06-ZRJ) o franat brusc sa faca stanga pe linie dubla continua, spre un depozit, din spate venea o camioneta care o franat, auzind scart de roti omu nostru so pus in miscare evitand astfel in ultimu moment coliziunea cu camioneta, in schimb eu nu am mai reusi si am intrat in camioneta....Aveam vreo 60km/h si am vazuto din scurt (camioneta), era curba si un TIR pe banda 1....Singuru vinovat sunt eu , asa zice legea

            Desteptu o zis ca so oprit sa vada daca ii discontinua linia...Eu i-am zis ca trebuia sa se dea jos din masina sa o pipaie

            PS: mare domn keanurev care mio facut rost de o platforma ieftina si o umblat toata ziua cu mine...A fost anuntat de un prieten de-al lui, trecuse prin zona, care imi vazuse stikerele de pe parbriz

            Mai jos de noi la fel dupa o curba unu so oprit sa faca stanga sa intre in spalatorie si la fel o duba a franat si masina din spate a intrat in duba
            Attached Files
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #81
              Imi pare sincer rau de cele intamplate,o sa ai ceva de lucru la ea,dar bine ca nu ai pati tu nimic,masina se repara ! Ai CASCO ?
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #82
                Da din fericire are casco si iarasi din fericire o zis ca o baga imediat in lucru.. O sa incerc sa mai pun si eu cateva poze.. Cu masina. Nasoala treaba...
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #83
                  Ne pare rau . Bine ca ai cassco si ca nu ai patit ceva. Apropo au sarit airbagurile???
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #84
                    @dan.Gutu: cum zice si keanu, da am casco

                    @B-64-MVP: nu au sarit air-bagurile, nu aveam viteza mare si plus de asta lonjeroanele is neatinse...Partea proasta e ca ma lovit unde ii mai rau: bara lui era peste bara mea in dreptul farurilor...Nu avea in ce sa se opreasca
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #85
                      Mishu_wrc de unde ai cumparat jentile frumos loganu

                      Comment


                      • #86
                        E frumos !
                        Km multi fara probleme.
                        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                        Comment


                        • #87
                          @slY logan cm: din metro le-am luat (10 mil cred ca am dat pe ele)

                          @raducassanova: mersi la fel...Sper ca dupa ce mil repara sa nu mai am probleme cu el
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • #88
                            Naspa rau mane...Vezi ce se intampla cand nu esti atent si te uiti dupa fluturi.
                            Pe la motor s-a sticat ceva?

                            Comment


                            • #89
                              Imi pare rau pt tine...Dar pana la urma nu e asa grav, se repara!Capul sus!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #90
                                Bine ca esti tu Misule sanatos si nu ai patit nimic. Masina se repara, fi fara grije!
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google