Cj 63 mtv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum ai prins dif-urile de spate. Ca is cam mari!!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • @89.MIR: am largit gaura...Se poate largi usor cu un bomfaier mecanic...Daca iti intra pune de alea ovale pe spate ca se aud mai bine;)...La mine nu intra ca ii "bulbu" de la centura
      ...de doi lei :p

      Comment


      • Am auzit ca sepoate rezolva cu un anume inel...........De MDF............Poate ma ajuta cineva sa vad cum is alea..........Ca poate pe fata ma ajuta!!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • Inele MDF pentru logan: http://www.car-hifi.ro/2007/12/06/inele-mdf-logan/
          ...de doi lei :p

          Comment


          • MIsule ftte p##a ce ai lucrat"(( si nu ai zis la nime nimic ma aflu de pe forum te bat cant te prind. Cand i gata masina da un tel sa vin sa o vad ok.
            Tudorache fratetu mai zice acum ca is sofer slab ca asa zicea cand la-am luat in plin pe ala de o intors pe linie dubla continua.

            Comment


            • @sebi4fc: nu am vrut sa il vezi asa lovit....Las ca atunci cand ii gata te anunt, poate iti fac o vizita.

              PS: azi o pregateau de vopsit, poate pe luni ii gata...Sau poate si mai repede;)
              ...de doi lei :p

              Comment


              • De abia astept sa fie gata, daca imi place o palesc si eu iarasi sa o fac ca a ta.

                Comment


                • Tare masina mishule...Se aud bine tobele...
                  Nu maschezi si tu cumva firul ala de la detector?
                  Bafta!

                  Comment


                  • Faina masina sa ai grija de ea si la foarte multi km fara probleme ps imi plac boxele spate mult marfa

                    Comment


                    • In ce stadiu e masina? Ai pus bara de MCV?
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • @TWeetY: Mersi ;), chiar ma gandeam si eu sa ascund cablu de la detector ca nu prea arata bine atarnand

                        @Anthony: Mersi la fel ;)

                        @andrei: am fost azi-dimineata si era vopsita deja (de ieri mai exact)...Cred ca se apuca sa puna pe ea radiatoarele si ce mai trebe...Dupa care o poliseaza;)...Ma mai duc si maine si poate ii fac niste poze daca nu uit....Sau poate mi-o da acasa ))
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • Mai trebe freon si un pic polisata ;)
                          Attached Files
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • In tot raul si-un bine, imi place cum arata fata acum mai ales ca ti-ai pus bara de mcv. S-o conduci sanatos fara alte evenimente! Poate-i faci inaugurarea cu un drum pana la Sovata....
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Arata bine cu bara noua. Tu le-ai spus sa puna suporti de proiectoare negrii?
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • @valeriu61: poate poate viu si eu duminica

                                @andrei: eu le-am spus sa vopseasca astfel bara...Zic eu ca da bine....Daca farurile is pe fundal negru sa fie si proiectoarele pe fundal negru ;)
                                ...de doi lei :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google