Cj 63 mtv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumos tare mishule...Felicitari!
    Daca se intampla sa treci pe la pitesti tare as vrea sa o vad LIVE.
    Mult succes in continuare...

    Comment


    • Foarte tare partea din jurul proiectoarelor pe negru.As vrea sa stiu daca partea aea se da jos pt ca ma intereseaza sa o fac si eu neagra .Cum ai facut cu stopurile si angelurile? avea dealeru deastea de vanzare si ai platit diferenta de la cele originale pretul celor originale fiind suportat de asigurari?
      Last edited by blaze2k; 3 August 2008, 11:12.

      Comment


      • Hai ca iti raspund eu... Le-a luat de la firma de tuning si i-au scos factura.. Si cu factura a mers al firma de casco.. Si din aia 800 de ron.. Cat au fost farurile 600 a decondat asigurarea, Care parte de jos daca se da jos? Spoilerul se da cu totul jos.. Ii dintr-o bucata tot.

        ) Mishule mai umblam dupa deflectoare de aer?)
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Ma refer daca partile alea negre din bada de MCV unde sunt puse proiectoarele se dau jos sau nu pt ca mi-ar placea sa le vopsesc si eu negre.

          Comment


          • @TWeetY: Mersi la fel ;)

            @blaze2k: ne se dau jos, eu i-am aratat cum vreu sa mil vopseasca si asa mi l-a vopsit....

            @KeanuRev: mare domn...Raman dator ;)
            ...de doi lei :p

            Comment


            • Ai o masina super ... Sa ai grija de ea si sa o intretii
              ps cum ai ajuns la 85 de CP ...Ai fost la dyo sau asa speri tu sa ai 85????

              imi place cum arata cu bara de mcv
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Oare daca izolez cu scotch de hartie proiectorul si zona din jurul gaurii proiectorului si dau cu spray cu vopsea neagra iese ca la bara lui Mishu?Trebuie oare sa dau vopseaua actuala jos cine poate sa-mi dea un sfat cum credeti ca ar fi recomandat sa procedez.

                Comment


                • Bravo mishule....Arata beton armat....Sa ai parte de ea

                  Comment


                  • E super masina ce schimbare totala de la un spoiler normal la unu de MCV
                    Trebuia sa-i dai cromu jos si sa vopsesti si masca in culoarea masinii, sau eventual sa-i pui plasa
                    S-o stapanesti sanatos si ai grija de ea!!
                    p.s. - interesanta ideea aia de vopsire, negru in jurul proiectoarelor, imi place...
                    Last edited by zevzec; 4 August 2008, 19:42.

                    Comment


                    • Mishule sa ai noroc de ea...Trebuie sa o vedem la intalnire daca mai apuc sa dau si io pe acolo... Foarte faina o iesit..Bafta ;)
                      Last edited by Guest; 12 August 2008, 02:14. Reason: limbaj mirc
                      .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                      Comment


                      • Mishule tata... Acuma am vazut si io ce ai patit. Principalu e ca nu ai patit tu nimic.In rest... E tabla, se repara. Aceiasi chestie era sa o patesc eu azi dimineata la coborare pe varianta Zorilor-Manastur. Noroc ca nu venea nimic din spate.
                        Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                        Comment


                        • Am scos masina ieri din service...Insa mai am o mica problema...Mi-a curs lichid hidraulic (de la servo) pe discu de ambreaj si imi patineaza discu...Am vorbit cu un prieten care ii mecanic la dacia si mi-a spus sa mai stau un pic cu el asa si in caz ca nu isi revine va trebui schimbat discu de ambreaj

                          Mersi la toti de incurajari

                          @ste: in ziua in care am lovit masina, mai jos (chiar dupa curba de la VSV) era un accident identic...Ne-am intalnit toti la constatari
                          Last edited by mishu_wrc; 7 August 2008, 17:51.
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • Stiti careva ceva "trucuri" de curatat discu de ambreaj de lichidu hidraulic???
                            Last edited by mishu_wrc; 7 August 2008, 17:53.
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • Poti folosi un degresant...Exista in comert spray-uri speciale!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Daca te rog imi poti da mai multe detalii....Un link catre un site ar fi si mai bun

                                Merci anticipat
                                ...de doi lei :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google