Cj 63 mtv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eeeeeeeeee nasoale cu dastea mishule.............Iti zic din experienta.Dar ai si tu noroc ca si mine ca tio fac repede!! Lasa ca nui bai! Capu sus ca doar e fier si palstic se repara!!! La un singur lucru sa te uiti la spoileru nou muchia de langa farul din dreapta cum stai in fata ei!!! Sa iti traga spoileru bine pe muchie ca la majoritatea lasa un gap de vreo 8 mm!!! Bafta
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #92
      Originally posted by Alex21 View Post
      Naspa rau mane...Vezi ce se intampla cand nu esti atent si te uiti dupa fluturi.
      Pe la motor s-a sticat ceva?
      Nu cred...Motoru nu pare afectat (nu ii miscat), trigeru (ala pe care ii prins sus spoileru, unde ii si broasca care inchide capota) in inpins inspre motor si o tras dupa el radiatoarele si partea nasoala ii ca sasiu camionetei s-a oprit in baterie (bateria era noua) si a curs acid din ea

      @89.MIR: mersi de sfat ;)

      Mersi la toti de incurajari
      ...de doi lei :p

      Comment


      • #93
        Imi pare rau pentru masina ta,oricum bine ca nu ai patit tu nimic si sper sa iti refaci masina pe casco.

        Comment


        • #94
          In tot raul este si un pic de bine
          Attached Files
          ...de doi lei :p

          Comment


          • #95
            Bv misule, sa tot te tamponezi :P, ca vad ca e de bine !!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • #96
              Avand in vedere ca ai fost considerat vinovat, cum ai fost sanctionat?
              iti schimba toate din fata , mai putin bara banuiesc
              important e ca tu esti bine, altadata totusi sa fii mai atent la ce ai in fata, se mai intampla sa te trezesti cu o frana brusca
              Last edited by playmo; 26 July 2008, 11:53.

              Comment


              • #97
                Imi pare rau pt accidentul patit
                Last edited by tyger_eye04; 26 July 2008, 12:06.
                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                Comment


                • #98
                  @B-64-MVP: sincer era mai bine sa nu o fi lovit

                  @playmo: 3 puncte si amenda de 200ron (am platit 100ron in 48 de ore)...Si bara o schimba ca s-a rupt grila care era intruna cu spoileru

                  @tyger_eye04: bine ca nu a fost mai rau, sau cine sti daca o loveam mai tare si afectam si motoru poate il schimbam cu unu mai mare (1,6) ))
                  Last edited by mishu_wrc; 26 July 2008, 12:20.
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #99
                    Farurile le-ai platit tu sau asigurarea?
                    Daca mai ai nevoie de ceva preturi la piese, intreaba-ma.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Am vorbit cu cei de la asigurare si or zis ca imi deconteaza...Nu mai mult decat valoarea celor originale

                      Mar interesa pretu la bara normala si la cea de mcv si pretu pentru suporti bari de de mcv care am inteles ca is diferiti de cei pentru bara normala

                      Suporti de proiectoare tre si ei schimbati???

                      MERSI MULT andrei
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Cand mi-am schimbat eu bara si am pus de MCV nu am platit nici o diferenta de pret intre bara normala si cea de MCV deoarece mi s-a spus ca la momentul respectiv bara de MCV era la acelasi pret sau chiar mai ieftina decat cea normala. Am platit doar suportii de proiectoare care nu se potriveau.
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Originally posted by mishu_wrc View Post
                          In tot raul este si un pic de bine
                          Cat ai dat pe stopuri si pe faruri?

                          Comment


                          • @CosTin: sper sa fie si acum la acelasi pret (astept sa vad ce zice andrei)

                            @SUPERCAR: am dat 822ron pe faruri si 588ron stopurile....Am vb cu cei de la casco si or zis ca farurile mi le deconteaza
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • Originally posted by mishu_wrc View Post
                              Mar interesa pretu la bara normala si la cea de mcv si pretu pentru suporti bari de de mcv care am inteles ca is diferiti de cei pentru bara normala

                              Suporti de proiectoare tre si ei schimbati???
                              Pretul barei normale e de 160 euro, iar cea de MCV e 144 euro. Suportii sunt la fel. Doar suportii de proiectoare, plasa si ornamentul de sus trebuiesc cumparate, care costa pana in 100 ron, toate.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Evacuare dubla

                                Ultima modificare adusa loganului cu 2 zile inaintea accidentului...Evacuare dubla

                                INTERIOR:



                                EXTERIOR:
                                ...de doi lei :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google