Un Nou Inceput!DJ-93-MRS !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Nou Inceput!DJ-93-MRS !

    Salutare!Azi mi-am facut in sfarsit curaj sa pun si eu golanca mea!am facut urmatoarele modificari:bec 4 SMD pozitii,plafiniera 8SMD si in 4 SMD,portbagaj 8SMD,numar 5 SMD!Halogene +30m,+90% lumina!cotiera,capace,cd player jvc+2 boxe magnat spate si cam atat!Astept critici si pareri din partea voastra!
    Attached Files
    147
    Frumoasa,dar mai trebuie lucrat la ea!
    50.34%
    74
    Mediocru
    11.56%
    17
    Frumoasa!
    38.10%
    56

  • #2
    frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos

    Comment


    • #3
      Mersi frumos!

      Comment


      • #4
        salutare si bine ai venit la my ride!!sa o stapanesti sanatos si fara probleme!!imi place ff mult culoarea,buna alegere!niste jenti si isi schimba radical aspectu!!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #5
          salut!bine te-am gasit!sper sa vina jentile si girla fata schimbata !ms frumos de urari!

          Comment


          • #6
            salutare.....

            frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme. doar benzina si ulei sa bagi in ea.

            Tare gluma cu varu 6 dar te rog da husa aia de pe volan jos
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • #7
              Merci frumos de aprecieri!o sa iti ascult sfatul si o dau jos husa,dar imi aluneca mainile pe volan!

              Comment


              • #8
                frumos...felicitari! eu te-as sfatui sa schimbi husele! bun venit!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • #9
                  ms frumos!bine te-am gasit!o sa vina un nou set de huse dar sa gasesc altele!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by 93mrs View Post
                    Merci frumos de aprecieri!o sa iti ascult sfatul si o dau jos husa,dar imi aluneca mainile pe volan!
                    Originally posted by lucialina View Post
                    frumos...felicitari! eu te-as sfatui sa schimbi husele! bun venit!
                    De asta e bine sa fii pe forum! Sfaturi ... mai una alta...

                    IDEM... da jos capacele si pune de alea originale (daca nu iti plac table simple, sau cine stie.... merita un set de jante, clar nu megadrive!)
                    My Ride - Prestige 1.6 16v

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa masina sa o conduci cu placere cati mai multi km,urmele alea negre le-ai facut tu)

                      Comment


                      • #12
                        Merci frumos baietii de aprecieri,capacele le-am pus acum 2 zile,am avut jantele ei negre date cu ulei,erau super!o urma cred ca era a mea cosmin83!(de azi )))) )

                        Comment


                        • #13
                          jos husa de la volan si de pe scaune....si un set de jenti ... o sa fie ok
                          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                          Comment


                          • #14
                            husa am dat-o jos de pe volan!mai ramane sa imi gasesc huse!multumesc de sfaturi baietii!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by 93mrs View Post
                              Merci frumos de aprecieri!o sa iti ascult sfatul si o dau jos husa,dar imi aluneca mainile pe volan!
                              pai pune piele sau cumpara un volan din piele la ea sau manusi in cel mai rau caz
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google