Un Nou Inceput!DJ-93-MRS !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I`am back!

    Dupa mult timp de pauza...am decis sa ma reapuc de treaba la masina...dupa ce am schimbat uleiul si placutele,astazi am colantat si spoilarul din spate(in lipsa de difuzor)trebuie sa ma apuc de grila(clean)montat acuator portbagaj,schimbat lumini consola...si nu prea mai am idei )
    Va salut!
    Attached Files

    Comment


    • Pacat ca ai prins numarul spate cu suruburi!Era mai bine cu banda adeziva.
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Le-am prins cu negrese pentru ca au fost furate o data si nu prea ma incanta ideea cu banda adeziva...sper sa dea bine autocolantu pe spoilar!

        Comment


        • Din ce am inteles,daca e prins cum trebuie ti-l indoaie in cel mai rau caz..oricum banda adeziva e la moda..)
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Eu sunt mai "old"..glumeam...acum vb foarte serios mi-au furat numerele si de atunci am bagat negrese...sunt mai sigur pe ele asa...

            Ajutati-ma si pe mine cu un sfat...ce culoare sa fac triplele?sa le inchid putin sau sa le fac rosii?
            Last edited by 93mrs; 12 July 2012, 19:58. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • rosii
              Arata bn cu colantul la bara...oare cn ti.o fi dat ideea ?

              Comment


              • Cam cracanata bara pe spate in stanga.

                Comment


                • Arata bine in poze dar colantam din nou bara ca nu imi place cum a iesit.
                  sigpic

                  Comment


                  • @parpanel-e crecanat k m-a lovit unu din spate si nu se mai aseaza calumea
                    @Alex-il colantam cand zici tu!Ms de ajutor

                    Comment


                    • paparazzi......minutul 0:08 http://www.trafictube.ro/uite-mami-fara-maini/

                      Comment


                      • Da domne se pare ca eu sunt....se mai adauga un set de huse si cam atat
                        Attached Files

                        Comment


                        • Faina masina, imi place cum ai facuto.

                          Comment


                          • .

                            @Mrs-Jambon!
                            Astazi am facut asigurare pt tot anul cu suma modica de 265ron la Astra.Urmeaza lupele...

                            Comment


                            • Sper ca e vorba de RCA nu de CASCO la Astra!!!
                              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                              Comment


                              • @COBRA-Da RCA,imi cer scuze k nu am specificat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google