Un Nou Inceput!DJ-93-MRS !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti si Hristo a Inviat!
    Revin si eu cu cateva "mici" modificari!
    Montat ieri autocolant imitatie carbon pe consola centrala+manerele de la usi+toate 4 elementele nichelate de pe fetele de usii+elementul cromat de pe grila fata!Toate acestea la suma modesta de 150 ron!
    Jantele o sa mai astepte cel putin o saptamana deoarece s-a cam redus bugetul la ele(mi-am luat si o 9 jucarie un nokia 302)
    Urmeaza pe viitor colantarea stalpilor+jante......si in viitorul indepartat lupe+bixenon!
    Asptept parerile voastre!
    Attached Files

    Comment


    • Ai nimerit-o foarte bine la interior folia. Se completeaza elegant cu tapiteria.
      Legat de telescop poti sa-mi spui te rog daca iti flambeaza capota la inchidere?
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • @-Cobra7-nu imi flambeaza la inchidere,problema este la deschidere,daca ii dau drumu flambeaza putin....in rest e ok,recomand tuturor!

        Comment


        • nu-ti placea mai mult carbon gri ? nu e prea inchis acu ? depinde de gusturi
          @ Leo, da , am vazut zilele astea , vin rar acasa si atunci nu deschid capota si am uitat

          ps: capota nu sta umflata? se inchide bine ?
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • @Tudor-deocamdata nu sta umflata!Doar ce l-am montat si deschid foarte rar capota...dar are destul timp sa se umfle )

            Comment


            • eee,hai ca este bine.felicitari.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • arata bine, realitatea e mult mai ok decat pozele
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • Multumesc baietii vreau sa va arat live lucrarea!

                  Comment


                  • frumos mariuse....bvo....vreau sa te vad cu jante ....
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Cu jante saptamana viitoare posibil :-" sper sa fie surpriza si sa va surprind placut

                      Comment


                      • Parcare Mall!

                        Cand am iesit din Mall am gasit bijuteriile astea langa mine )
                        Attached Files

                        Comment


                        • erau invidioase pe "golanul" tau
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • Ce low e pe langa camioanele alea .

                            Comment


                            • Cand m-am urcat in masina parca m-am urcat in tico )) asa ma simteam

                              Comment


                              • Of ce imi place interiorul la masina ! Sti cumva daca se potriveste spre exemplu interiorul tau ( fete usi, scaune etc) pe un logan mai vechi ? respectiv 2005-06

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google