Un Nou Inceput!DJ-93-MRS !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Daca aflu ceva te contactez!

    Comment


    • #92
      Mersi frumos!
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • #93
        Originally posted by 93mrs View Post
        Baietii da incercati cu diluant(nitro) insistati mai mult!
        Cat despre jante o sa tin cont de parerea ta Prestige!
        Maestruplastic-nu vad ce ar zice politia in legatura cu numerele!
        PS:da foarte bine fara suporti de numar si cu numerele albe

        @Mihai-merci!
        @Dan-bad boy cred ca dupa paste,dar cred ca o sa am nevoie de ajutorul tau cu sistemul de deschidere
        Cand te hotarasti sa facem deschiderea,ma suni (are nr meu de telefon Leo sau Alex) si o facem.
        sigpic
        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

        Comment


        • #94
          Colegii din LC Banie daca stiti pe cineva care stie pe cineva ca are jante puteti sa ma anuntati si pe mine!Astept propuneri....

          Comment


          • #95
            de care jante vrei mariuse........originale sau......frumoasa masina
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #96
              ia-o incet cu jantele,sa nu te parlesti ca altii.fa ceva frumos de la inceput.nu arunca banii degeaba.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • #97
                @Alex-nu vreau neaparat originale!Sa fie ceva placut ochiului pe 15"
                @Leo nu ma grabesc deocamdata-astept ceva frumos!

                Comment


                • #98
                  Salutare!

                  Revin si eu cu o mica modificare
                  Montat telescop capota!
                  Multumesc mult Leo pentru ajutor!
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    ce motor curat.....misto cu telescopul acolo!
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • Merci Mihai!

                      Comment


                      • Niste detalii despre telescop ? Adica de la ce l'ai luat sau pt ce este el facut initial .

                        Comment


                        • @gabonz-telescopul este de matiz de haion,l-am luat special sa il pun la capota!

                          Comment


                          • tabla aia de pe capota unde e prins telescopul era acolo sau ai sudat`o tu ? ( de cand nu am mai deschis capota am si uitat ) ) cam ce pret te-a ajuns? cum ai prins pe aripa telescopul ? poti sa mai faci 2 3 poze?
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • Eu decat am dat gaora cu bormasina unde este prins jos telescopul,nu am sudat nimic,telescopul m-a costat 15 lei,o sa mai fac 2-3 poze sa iti arat!
                              Azi am montat si un cheder la capota!o sa pun pozele mai pe seara!

                              Comment


                              • frumos,dar tine minte ce ti-am spus dupa montaj.
                                Tudore,tabla aia de pe capota este la toate loganurile,la tine este tija prinsa de ea.
                                Last edited by leo_negrescu; 11 April 2012, 21:39.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google