Un Nou Inceput!DJ-93-MRS !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place cum ai aranjat masina ,imi place si modelul de jante ales,stopurile rosii arata mai diferit si as da jos colantul de pe faruri,bafta in continuare!

    Comment


    • @Dorupopa-ploapele o sa le dau jos ca si asa s-au dezlipit...Mrs frumos baflta si tie !

      Comment


      • Astazi am dat jos ploapele si am achizitionat distributia cu suma de 406lei(pompa apa+intinzator+curelele-toate de origine)astept sa mai fac cativa km ca este cam devreme (51.250)

        Comment


        • ooo prinde forme...ti-am zis ca arata bine cu jante pe negru...aratau si mai bine daca nu aveau crom...Autocolantul de pe spate si pleaoapele sunt exact ca si ale unui prieten (l-ai copiat))
          MY CLA

          Comment


          • @Prestige-ai avut dreptate in privinta jantelor,ploapele le-am pus din lipsa de ocupatie iar autocolantu` pe spate e pun in loc de "difuzor" ...
            PS:Am ramas in pana de idei !

            Comment


            • pai ai putea sa pui folie rosie pe stopuri (doar in zona semnalizarilor) o sa arate super... Mai sunt modificari care le poti face...bani sa ai Uite poza cu masina prietenului...sper ca nu e cu suparare) aaaaa si ai putea sa dai jos cromu...niste stickere cu LC si altele (nu tiganiiiii) si nu foarte multe )
              Attached Files
              MY CLA

              Comment


              • Cromul o sa il dau jos cand o sa gasesc autocolant culoarea masinii,cat despre stikere nu sunt de acord cu ele..sunt pe partea "clean" eu
                Ai dreptate in privinta semnalizarilor,dar cred ca o sa imi pun folie neagra 30%...mai intai sa fac un vt sa vad cum ii sta mai bine.Ma ajuta cineva si pe mine cu un vt?

                Comment


                • iti fac eu...pune o poza pe care vrei sa o modific.....
                  MY CLA

                  Comment


                  • am facut ceva....
                    Attached Files
                    MY CLA

                    Comment


                    • Mrs frumos Prestige!Acum sunt nehotarat sper sa ma ajutati voi !

                      Comment


                      • ambele arata bine...fiecare are farmecul ei....
                        MY CLA

                        Comment


                        • Frumos prestige-ul,am mai vazut jantele alea pe un logan live,is bestiale.

                          Comment


                          • Cred k o sa optez pentru folie neagra 30% ...

                            Comment


                            • 30%?destul de deschisa zic eu pe fata merge,eu pe spate am 70%.

                              Comment


                              • Si nu ai avut/ai probleme cu politia?pe mine m-au luat si pentru folie...noroc ca a fost de treaba baiatu`...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google