My 83 BLACK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dany91
    replied
    Frumoasa, felicitari!

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    jantele alea fac toata treaba! SUPERBA!

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    mersi Christnacht

    mai trebuie lasata urmeaza H&R dar nush cand

    Leave a comment:


  • Christnacht
    replied
    Belea ii sta cu jante pe 17
    Numai bine!

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    salutare

    cat praf s-a pus aici si pe masina ))).... masinuta nu a mai avut mari modificari din lipsa de timp si probleme personale. deabia astazi am reusit sa fac ITP la masina si sa trec si eu in sfarsit pe 17 ca nu se mai putea pe 15

    P.S. o intrebare poate s-a lovit cineva de problema asta

    masina a stat vro luna jumatate pe dreapta putin in panta lasata si dupa ce am inceput sa merg cu ea se auzea la franare o bataie .....m-am uitat la discuri placute si nimic iar dupa ce am pus jantele pe 17 si am mai mers ceva nu se mai aude mai deloc....

    poate sa fie mizerie adunata ca mie prea greu sa cred ca s-au ovalizat sau s-au stricat placutele stand masina degeaba(placutele au 10.000 de km)
    Attached Files

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    Originally posted by me_catalin View Post
    Ai pus alte arcuri pana la urma?
    nu...tot cu vogtland merg si blisten B8....imi place combinatia momentan dar trebuie sa mai o cobor putin

    pe curbe e o placere fata de stock.

    Originally posted by Nimeni View Post
    Nu trebuie neaparat sa ai mufa originala , merge si cu mufa de floppy . Vezi tutorialul lu crististreulea ca referinta sau apeleaza la cineva care face asa ceva (vezi pm :P ) .
    PS: Ce vroiam sa te intreb , vara cum te impaci cu masina(culoarea) ?
    multumesc pt pm
    voi apela la cineva care a mai facut asta sa nu iasa o tiganie acolo , plus ca voi vrea sa schimb si luminile din bord si consola

    Vara nu am nici o problema cu caldura ....poate e si din cauza ca am folie pe toate geamurile si ma mai ajuta....mai am un logan care e albastru marin fara folie si nu e diferenta

    Leave a comment:


  • Nimeni
    replied
    Nu trebuie neaparat sa ai mufa originala , merge si cu mufa de floppy . Vezi tutorialul lu crististreulea ca referinta sau apeleaza la cineva care face asa ceva (vezi pm :P ) .
    PS: Ce vroiam sa te intreb , vara cum te impaci cu masina(culoarea) ?

    Leave a comment:


  • me_catalin
    replied
    Ai pus alte arcuri pana la urma?

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Vyalli greu nu este, de preferat sa ai plafoniera cu tot cu mufa electrica, sa nu faci "tiganii" pe acolo, sa te uiti de 3 ori inainte sa tai gaura (putin mai mica sa stea fixa plafoniera in ea) sa fie centrata si ca nu nimeresti zona unde este ranforsarea de pe plafonul masinii ! ! ! Deci iti recomand sa te uiti la cineva care are deja montata corect ! ! !

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    pffff s-a cam pus praful pe aici

    stai linistit catalin ca nu pun ...nu imi plac

    in legatura cu masina s-au montat leduri in plafoniera, la numar si in porbagaj....o sa revin cu pozele

    P.S. se monteaza greu a doua plafoniera ca parca as vrea si mai multa lumina inauntru ?

    Leave a comment:


  • me_catalin
    replied
    Sa nu pui protectii la aripi ca o sa le dai jos peste cativa ani cu tot cu vopsea.
    Au patit atatia.

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    salut

    mersi dani....in legatura cu jantele m-am obisnuit cu ele si chiar imi plac mai ales cat am tras sa le cumpar. Mi-a trecut sa trec pe 16 sau pe 15 dar nu am gasit nimic care sa ma atraga si asa o sa mai raman la ele. In legatura cu politia asta e ....ne descurcam cum putem

    Eu sunt de parere ca 70% din masina sunt jantele...asa ca go for it

    Nu pun protectii la aripi ca nu imi plac

    Leave a comment:


  • dani55wss
    replied
    Salutare !
    Marfa rau arata cu 17''... eu as vrea ceva pe 16'' dar nu prea mai am chef de militieni... in ultima vreme s-au cam pus pe controale si e cam nasoala treaba mai ales daca e RAR-ul...
    Protectii aripi nu-i pui ? 40 ron cu montaj inclus, la dealer, chiar merita !

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    am avut capace la inceput si mi-a intrat zapada si a inghetat de imi tragea masina aiurea stanga si am zis ca mai bine fara.

    Leave a comment:


  • Drogas
    replied
    Ia si tu niste capace pentru jantele de tabla ...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google