My 83 BLACK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vyalli
    replied
    salut pacco

    si chiar ma uitam la nissanu tau ce frumos era si chiar nu te-am recunoscut de pe forum....data viitoare stam la un suc ca cu timpu nu stau prea bine pt intalniri

    la masina nu aplic ceva special...am o ceara collinite(cutie alba mai e una albastra dar mai scumpa) care o aplic 2-3 ori pe an pe masina. odata inainte sa intru in iarna, odata in primavara iar in rest ceara lichida odata la 2-3 saptamani. Masina cand o spal eu am un prosop mare de microfibra sa absoarba mai mult si sa stearga bine.

    Ceara costa parca 75 de lei si te tine pe masina 4-5 luni depinde de cat o speli.Pana acum eu la mine la masina i-am dat de 4 ori cu ceara si un prieten de 3 ori si mai am ceara destul in cutie .Prosopul de microfibra am dat parca 50-60 lei

    Leave a comment:


  • Pacco
    replied
    Ne-am intalnit vineri seara in OMV la spalatorie. Imi place, mai ales cum da cu jantele alea.
    Apropo, nu am putut sa nu observ culoarea impecabila de pe masina ta. Arata foarte bine.
    Ai aplicat ceva tratamente la vopsea de luceste asa?

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    sunt obisnuit ....dupa 30 de min de mers se linisteste)))))))

    oricum e fata de comitet a invatat modificarile cand mai ma intreaba lumea de modificari la masina pe partea dreapta raspunde ea )))))))))))

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    Originally posted by vyalli View Post
    oricum la drum lung am show-uri cu prietena ))))
    daca-i vine a comenta da-o jos si spune-i ca va vedeti la destinatie
    ce atatea comentarii

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    daca o vreau mai zgomotoasa dau silencerul jos :P....oricum la drum lung am show-uri cu prietena ))))

    Leave a comment:


  • coccolino
    replied
    ar trebui schimbata cu una mai zgomotoasa....?

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    multumesc colegu..... oricum mi se pare ca nu se mai aude toba ca la inceputuri nici garda nu mai intoarce capu )))))

    Leave a comment:


  • coccolino
    replied
    Salut. Frumos se aude toba..... Ai trecut duminica pe langa mine in parcare la Carrefour Vitan ,si ma intrebam oare unde am mai vazut masina.........Stima !!

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    la cum dardaie pe drumurile patriei mai sport de atata ma arunca prietena din masina )))))))))

    Leave a comment:


  • brady
    replied
    Asta e un semn, trebuie mai sport de atat ;)

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    nu am avut probleme cu politia pentru lupe pana acum....nici flash-uri nu primesc de la ceilalti participanti la trafic ....mai multa lume ma intreaba unde le-am pus cum se vad sa le fac o proba si lor chestii dinastea..... multi se sperie de pret dar merita fiecare banut

    Originally posted by brady View Post
    Echipata bn, si cu Go Pro , tot ce trebe. Bv
    pai sa imortalizam distractie cat se poate.....oricum in campulung pe denivelarile alea am pierdut-o odata
    Last edited by vyalli; 3 September 2013, 14:24. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • brady
    replied
    Echipata bn, si cu Go Pro , tot ce trebe. Bv

    Leave a comment:


  • Cosmin-Poe
    replied
    Frumoasa masina...ai avut ceva incidente cu politia din cauza lupelor pana acum?

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    sa mai punem o poza cu masinuta din weekend dupa o tura la cabana Voina
    Attached Files

    Leave a comment:


  • vyalli
    replied
    pai daca zici ca esti din berceni e un sens giratoriu la metro...intri in parcare la metro si te duci spre real....iarna e marfa rau acolo cu frana de mana

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google