Melcozaur 1.4 MPI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bun bun asa,place cum merge,poate vin si eu cu 1,4 la start daca permiti.....
    sigpic

    Comment


    • #47
      Golan, daca e 1.4 al tau, te bate. cred ca se apropie de mcd-ul deja. si n-are axa. sau nu spune

      Comment


      • #48
        mamaaaaa interesant topicu asta
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • #49
          Dupa cum am spus accept orice provocare doar ca in momentul actual nu va fi deloc concludent rezultatul. Cine doreste acum astept mesaj pe pm si cu siguranta ne vom intalni.

          In drum spre casa ma plictiseam si am zis sa mai curat putin injectoarele:
          videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă

          Comment


          • #50
            va astept pe toti la start atunci

            Comment


            • #51
              cosmine daca tot vorbesti de sus de ce nu te dai cu mine

              Comment


              • #52
                vreau eu cu tine. Uite ma cati raceri sunt pe aici si toti tac.

                Comment


                • #53
                  Sa mai animam putin topicul. Cam asa arata cutia mea sparta si lipita cu poxilina. Am acea poxilina pusa de mai bine de 3 ani si acum ceva timp incepuse sa prelinga foarte putin si am dat pe margini cu silicon. Acum este perfect curat. Sonda a fost si ea schimbata, dupa cum se vede in poza a fost rupta si curgea prin ea uleiul.

                  Uneori mai rugineste motorul, de aceea mereu trebuie schimbat uleiul. Aveti grija sa nu se intample ca la mine.
                  Attached Files
                  Last edited by o8MeLC; 26 March 2013, 17:59.

                  Comment


                  • #54
                    mioase a smirghel si alte treburi abrazive )))

                    Comment


                    • #55
                      Daca nu-ti pui folie la 10 lei sulu' nu mai sunt fanul tau.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • #56
                        Esti in urma. Masina a trecut prin multe stadii si unul dintre ele a fost folie pe spate la 10 lei sulul cumparat din Metro.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          Deci foarte tare masina si topicul ) . Cu dieselache te-ai dat ?)

                          PS: De ce nu spui ca stickeru "zextar" de pe usa stanga fata iti da 10cp , nu e corect sa minti lumea pe aici ) .

                          Comment


                          • #58
                            in configuratia asta nu am ars decat:
                            2 loganuri ph1 si ph2 16v pe reprize (2000 ture-6000)treapta 2 si 3
                            logan 2 0.9 tce in rodaj
                            2 loganuri ph1 1.6 8v
                            pe viteza)

                            Inainte eram spaima celor cu 1.4 din Bucuresti:
                            pe viteza l-am batut la prima intalnire de l-am uscat
                            pe razvanamza l-am batut de n ori (a mea mirosea a dacie si tragea mai bine)
                            pe rgi l-am batut (cand avea 1.4)
                            1.4 clio stoc l-am batut
                            1.4 clio remapat (a fost strans dar ieseam mereu in avantaj)
                            un 1.5 dci necunoscut care cica nu era remapat dar pe 1 si 2 aveam o masina avans si pe 3 a recuperat-o si mi-a mai dat o masina ...
                            1.5 dci a lui viteza doar ca nu am avut loc niciodata sa ne dam calumea

                            De azi de la ora 5 am ami avansat cu rugina si a ajuns asa.
                            Attached Files
                            Last edited by o8MeLC; 26 March 2013, 21:52.

                            Comment


                            • #59
                              Am facut cumparaturi azi, multumesc alessandro.

                              Ca tot s-a sters seria am zis sa intru in legalitate si am facut un drum pe la RAR Voluntari(a trecut un an de atunci) . Treaba s-a rezolvat repede si sigur.
                              Ca pe aici am vazut ca se cer poze cu masina, si cum a mea e stoc, am facut o poza cu ce se afla la mine in portbagaj. Un secret al meu e ca am corp clapeta marit. Adevarul e ca il am doar ca il tin mereu in portbagaj ca e aerul mai rece. Mai nou am zis sa schimb aprinderea la logan si am zis ca un delcou va face masina mai sport + cateva bidoane, nu se stie niciodata cand ai nevoie de ceva. A si sa nu uitam cablul de frana de bicicleta in cazul in care se rupe ceva sarma e cea mai buna.
                              Attached Files

                              Comment


                              • #60
                                De unde ai cumparat cureaua de distributie?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google