B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O denumire corecta
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • ceva de genu, ca tot te stiam fan saab
      Attached Files
      Last edited by kkhheelloo; 31 January 2011, 11:04.

      Comment


      • Sa fii pregatit cu bani in pusculita, caci posibil sa ramai fara talon.
        Sau da ca incerci sa le integrezi in bara, atunci ai o scuza:" nu stiu domne, e de curse"

        Comment


        • de parca o fi prima data )
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • de ce sa ramana fara talon?
            sunt lumini auxiliare, si daca le foloseste corespunzator nu vad de ce s-ar putea lega
            Last edited by Cristi_Xp; 31 January 2011, 15:01.

            Comment


            • nu vezi tu , dar ei vad tot , au ochiul format pe orice , mai ales ca au si ei loganel in dotare.
              ai uitat unde traiesti ?

              Comment


              • Si ai avea voie sa faci modificari sistemelor de iluminat?

                Comment


                • Eu stiu ca daca sunt bine reglate si fixate nu are de ce sa iti ia talonu.Dar vorba lu Cata doar traim in Romania.
                  https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                  Comment


                  • ce-i drept daca vor sa-ti caute nod in papura, gasesc de ce sa se lege
                    altfel, fiind lumini auxiliare nu cred ca pot spune ca este modificata instalatia originala a masinii
                    in cazul asta oricine are un "jipan" ar trebui sa ramana fara talon
                    chiar am mers in week-end cu un jeep wrangler modificat pt trial
                    ar trebui sa vedeti ce uzina de lumini avea
                    pun doua atasamente cu cele care mi-au placut cel mai mult (nu sunt de pe masina respectiva)
                    si pe langa astea mai avea floodlight-uri puzderie

                    hai sa scriem totusi corect .
                    Attached Files
                    Last edited by Cristi_Xp; 31 January 2011, 15:00.

                    Comment


                    • N-o sa puteti niciodata sa ii implementati lui dani cum sa isi faca proiectoarele...cine stie cu ce "jucarii" apare


                      hai sa scriem totusi corect .
                      Last edited by Cristi_Xp; 31 January 2011, 14:59.
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • Originally posted by KoolBody View Post
                        Eu stiu ca daca sunt bine reglate si fixate nu are de ce sa iti ia talonu.Dar vorba lu Cata doar traim in Romania.
                        da de unde stii ? sa nu`mi zici ca stii codul rutier pe de rost?
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • stiu ce am mai auzit si eu si nu nu-l stiu ca am doar 15 ani mai am 3 ani pana dau de permis
                          https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                          Comment


                          • Printre altele, intentionez sa omologhez troaca la categoria "autovehicul destinat competitiilor sportive automobilistice", dar asta mai tarziu nitel. Dupa ce fac asta, pot avea cea mai zgomotoasa toba, pot avea cele mai multe lumini, etc. "Asa cere regulamentu' dom' agent"

                            Pana atunci insa, are dreptate Cezar, trebuie sa pastrez "rezerva" de la parasolar
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Legea zice "Se interzice MONTAREA altor sisteme de iluminat sau avertizare sonora,altele decat cele prevazute de constructor"

                              Deci se interzice montarea,de folosire nici nu se mai pune problema.Poti sa le ai reglate,poti sa le ai doar pe faza lunga...daca nu-s in talon..DEGEABA!!!

                              Daca omologheaza masina pentru competitiile sportive,in cel mai rau caz o sa-i zica .."de ce nu sunt puse capacele pe proiectoare" .
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • dupa ce o omologheaza n-a sa mai aiba voie pe drumurile publice

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google