Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Provizii de iarna. Ce sa aleg?? Orice-ar fi, cert este ca viitoarele jante vor fi albe pe 15". Toate-mi plac, nu stiu ce sa iau, ce model ati alege? Astept pareri...
    Attached Files
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • modelul din poza 4 imi place la nebunie
      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

      Comment


      • clar varianta 4.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • iati ozeuriiiiiiiiiii sau tora de cupa
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Arata bine cea din poza 4 dar e si cea mai scumpa.
            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

            Comment


            • de ce nu-ti iei negre? ar arata mai frumos.
              sigpic

              Comment


              • Am deja jante negre, de ce as lua altele negre? Mai astept pareri.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • te referi la alea stock? alea nu-s jante :P
                  sunt atatea modele de jante negre, frumoase...gandeste-te, este contrast intre alb si galben? hmmm?
                  sigpic

                  Comment


                  • O sa schimb contrastul in viitor.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Eu as opta pt. prima poza....
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • tin sa te contrazic la faza cu dci-u de 65....am avut ocazia sa ii dau in gura la unu cu 90 de mii de km fara soft....si cu a5a ajunge usurel la 150,pe cand 1,4 cu tot atatia km...abea iau 135-140...dar la sprint,si turatie mare....e aiurea total 1,5-u)...deci nu prea cred ca sunt sanse cu 1,4...dar tu nu ai soft????
                        imi plac modele 3 si 4 la jante... bafta...si alege ce iti place tie...sa nu iti para rau dupaia...;)bafta!
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • Modelul Toora din echiparea initiala a Loganului de cupa nu se mai fabrica. Acum astea vin echipate cu Speedline Corse.


                          In alta ordine de idei, omuletul nostru isi doreste o copie a masinilor de raliu, deci pica din start jantele negre.
                          Personal, jantele negre pentru mine ofera masinii un aspect invechit, neingrijit si murdar.
                          (repet, parere personala)
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Pana la urma voi opta pentru modelul din poza 4. Dani, imi pare rau pentru Speedline Corse-urile alea dar femeia nu a mai dat niciun semn de viata, mi-a spus ca mi-a bagat nr. in agenda, a ramas sa imi dea un bip, nimic, interesul era al ei sa scape mai repede de ele, mai ales ca sunt...3 si nu 4. De pe masina aceasta am inspiratie, cum arata cu jantele negre? Ca dracu zic eu...
                            Attached Files
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Cateva poze spion, sunt mai clare decat ce pusesem eu. Fanatic al jantelor de tabla. Ultima imbunatatire notabila si de netrecut cu vederea este vopsirea celor 2 tamburi spate in negru, franarea a scazut considerabil, distanta 100 km/h-0 km/h reducandu-se cu 5m. Vad cand trimit lenea in pod sa-mi fac si etrierii rosu Ferrari sa vezi atunci frane, hi hi hiii.... . S-au schimbat planurile, m-am suparat pe atatea modele si combinatii de jante, cele mai belea sunt astea de tabla, arata cel mai bine, nu mai vreau jante deocamdata, nu ma ajuta, dileme mari si tot asa.... . Vor urma alte modificari, sa vedem daca totul e cum trebuie si ca la carte......n-am cu ce ma, n-am cu ce...204.000 km. + .
                              Attached Files
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • imi place cum arata la cati km are...e o masina ingrijita si ma bucur cand vad asa ceva..bravo ;)...vreau sa stiu de unde ai stikul ala cu renault f1 team?
                                Last edited by PCH; 26 October 2009, 13:19.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google