Loganul Meu MCV, B-71-BMR, Dupa 3 Ani De Imbunatatiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vad ca folia a devenit "must have". Parerea mea e sa o modifici dupa placul tau pentru ca ai numai gusturi bune
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • #47
      Iti multumesc mult pentru aprecieri.
      Din pacate, azi a fost o zi trista pt golanul meu... cineva (un ghiolban caruia i-as taia mainile cu fierestraul tocit si ruginit) i-a furat antena CB de pe ea, un Wilson LittleWil.
      Un pic tristuț, dar ne revenim noi... shit happends...
      Am vazut ca folia a devenit must have, dar inca nu sunt convins... vreau sa vad intai daca geamurile ionizate nu ar fi o idee mai buna...
      Last edited by 77sky; 10 January 2012, 08:34.

      Comment


      • #48
        Eu cred ca nu e o idee mai buna,ca daca le ionizezi asa raman geamurile,in schimb cu folia, o dai jos cand vrei tu

        Comment


        • #49
          Frumoasa masina, am avut ocazia sa lucram la ea (Soran si Dsign nu Cristi XP ) Neaparat pozitii LED ca sa arate mai bine si sa fie aceeasi culoare ca CCFL-ul de la lupe.
          Ar mai merge becuri LED pentru stopurile spate. La MCV se vad interesant prin stopurile clare!

          La difuzoarele fata din descrierea antifonarii cred ca ar mai fi de lucru.Acolo trebuie sa faci o incinta din materialul de antifonare nu sa pui doar pe tabla si in zona difuzoarelor. Ne uitam odata cand e mai cald daca vrei.

          Sa o stapanesti sanatos!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • #50
            Ma bucur mult ca v-ati amintit de ea, e ceva vreme de cand am fost la voi....
            Poate trec sambata pe la voi, sa rezolvam cu pozitiile...
            Dar nu inteleg altceva - stopuri clare la MCV ? Aveti o poza cu asa ceva sa le vad si eu ? Nu stiam sa existe stopuri de tunning pt MCV.... Poate cand ne vedem vad si eu despre ce e vorba, daca nu puteti pune poze aici !
            La Multi Ani inca o data, si spor la tunnarit !!
            Last edited by 77sky; 10 January 2012, 08:33.

            Comment


            • #51
              Se refera la stopurile de origine de pe MCV, sunt clare, in comparatie cu stopurile de pe logan Ph1. Avem niste becuri cu leduri interesante. Vino sa facem probe
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #52
                As putea veni maine. Cum dau de voi ? Stiu locatia, dar am mai incercat sa va sun, si cred ca nu mai sunt aceleasi numere.
                Sa rezolvam cu pozitiile, sa vad stopurile, si poate gasim o solutie pt locurile din spate...
                Last edited by 77sky; 10 January 2012, 08:33.

                Comment


                • #53
                  Toate numerele de telefon sunt pe site. Numele site-ului il ai pe usa masinii

                  Daca nu raspunde nimeni, inseamna ca nu suntem in stare sa vorbim. Adica am amestecat sucul cu ceva alcool
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    o poza mai exacta se poate sa faci la folia aceea unde ai puso cum ai puso si cat te costat? o idee din partea mea daca nu te deranjeaza punei prelungire din acea bad lock sau cum se numeste,iar sta bestial in rest numai cuvinte de lauda,super frumoasa sa o stapanesti sanatos
                    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      bad boy
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • #56
                        ms augustin dar chiar aveam un lapsus
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Augustin-Yng View Post
                          bad boy
                          cum arata aceasta prelungire "bad boy" ? Are cineva sa puna o poza ?

                          Dsign, imicer scuze ca nu am mai aparut, dar intre timp mi-au trimis baietii de la distrigaz o felicitare si am ramas cu 2 frunze.... una in fata si una in spate...

                          Comment


                          • #58
                            as avea eu o poza cu un logan al unui membru loganclub..sper sa nu sa supere pe mn..imi cer scuze daca se va supara pe mn
                            Attached Files
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Am inteles ideea, dar in poza asta mi se pare exagerata modificarea. Am mai vazut capote facute asa, dar aici parca e prea lasata pe fata. Poate facuta un pic mai discret...
                              Last edited by 77sky; 10 January 2012, 08:33.

                              Comment


                              • #60
                                nu cred..e din cauza unghiului din care a fost facuta fotografia cred
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google