Loganul Meu MCV, B-71-BMR, Dupa 3 Ani De Imbunatatiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by mdaniel76 View Post
    Un client multumit...pisica cu xenoane
    Super TARE !! Dar alea sunt 3000 K.... LOL !!

    Comment


    • #77
      ce tare )))))
      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

      Comment


      • #78
        Foarte frumos. Subtil si decent. Multe din ideile pe cere le-am vazut aici, le am si eu in plan sa le aplic, dar sunt inca in cautare de ...raspunsuri.
        passion 1.5 DCi

        Comment


        • #79
          Originally posted by livas View Post
          Foarte frumos. Subtil si decent. Multe din ideile pe cere le-am vazut aici, le am si eu in plan sa le aplic, dar sunt inca in cautare de ...raspunsuri.
          Livas, eu nu lucrez in domeniul auto, deci nu am experienta de mecanica sau electrica, dar am cautat, m-am documentat, etc. Deci, pot sa-ti spun unde am facut, ce am facut, si cu cat. Daca pot sa te ajut cu vreun sfat, cu mare drag. Iti doresc spor la tunareala !!

          Comment


          • #80
            Un LIKE de la mine . Draguta masina .. dotata cu tot ce vrei . Sa o stapanesti sanatos.
            Totusi cred ca ai gresit ceva in prezentare :"Toate sunt SMD de mare putere, japoneze, montate la Cristi_XP (daciashop.ro). " .. parca XP nu lucreaza la DaciaShop

            Comment


            • #81
              salut imi place mcv-ul tau

              de unde as putea achizitiona si eu un raft pt mcv-ul meu pare foarte util si un pret daca se poate?
              si inca o intrebare farurile cu lupa sun super tari chiar trebuie xenon sau merg si cu bec normal?

              Comment


              • #82
                Salut.
                Farurile cu lupa au bec special d2s[nu sunt sigur] rog sas ma corecteze cei in masura.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                  Un LIKE de la mine . Draguta masina .. dotata cu tot ce vrei . Sa o stapanesti sanatos.
                  Totusi cred ca ai gresit ceva in prezentare :"Toate sunt SMD de mare putere, japoneze, montate la Cristi_XP (daciashop.ro). " .. parca XP nu lucreaza la DaciaShop
                  Stiu ca am gresit, si imi cer scuze - e vorba de dsign, nu de Cristi_XP. My bad.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by chiciu View Post
                    de unde as putea achizitiona si eu un raft pt mcv-ul meu pare foarte util si un pret daca se poate?
                    si inca o intrebare farurile cu lupa sun super tari chiar trebuie xenon sau merg si cu bec normal?
                    Raftul este achizitionat din reteaua Dacia, pret 500 ron cu tot cu montaj, acum vreun an si ceva. Lupele sunt speciale pentru xenon.

                    Comment


                    • #85
                      Stimati forumisti, am si eu o curiozitate. Are cineva pe masina subwoofer Rockford-Fosgate ? Ma bate gandul sa il dau pe asta al meu, Pyle, si sa achizitionez asa ceva. Am ascultat unul si mi-a picat fata cum poate sa se auda. Ma poate ajuta cineva cu un sfat ? Cu ce woofer ar merita sa-l schimb ? Mentionez ca nu vreau bubuiala, ci calitate.
                      In alta ordine de idei, tocmai am schimbat parbrizul pe casco (luat piatra, capatat fisura). Firma de asigurari a fost jos palaria. Rog un modelator sa ma lamureasca daca am voie sa mentionez despre ce firma este vorba.

                      Comment


                      • #86
                        Focal, Kicker, Rockford-Fosgate, Hifonics daca te tine buzunarul poti lua ceva de calitate din ce am enumerat ;)

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by neajiji View Post
                          Focal, Kicker, Rockford-Fosgate, Hifonics daca te tine buzunarul poti lua ceva de calitate din ce am enumerat ;)
                          Nu dau pe afara cu banii, dar prefer sa fac ceva de calitate in 3 luni decat ceva prost intr-o luna. Ai vreunul de la producatorii astia ? Este vreunul anume pe care poti sa mi-l recomanzi ?
                          Multumesc pt raspuns...

                          Comment


                          • #88
                            Nu am niciunul , nu am avut nevoie. Hifonics ti-as recomanda am vazut unul la lucru pe un Tucson care pur si simplu il dezmembra, raportul putere calitate este ireprosabil dar si un buget 800-1000lei si bineinteles o statie valabila.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by neajiji View Post
                              Nu am niciunul , nu am avut nevoie. Hifonics ti-as recomanda am vazut unul la lucru pe un Tucson care pur si simplu il dezmembra, raportul putere calitate este ireprosabil dar si un buget 800-1000lei si bineinteles o statie valabila.
                              Multumesc de sfat... ma pun pe cautat. Vedem ce iese...

                              Comment


                              • #90
                                Stimati colegi de forum, vreau sa va cer un sfat. Am gasit urmatorul woofer:




                                Ce parere aveti ? Evident, l-am gasit sh la un pret decent. Are cineva JBL ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google