Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Andyno View Post
    Corect! ce vrei tu sa zici se numeste casco: Cherubino
    Eu știu foarte bine ce-am vrut să zic. Știu ce este CASCO ,am asigurare CASCO la Allianz, dar eu vorbeam despre RCA.
    M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

    Comment


    • Allianz Tiriac 12 luni Logan 1.2 16v 2012 - 339 lei(pensionar). Nu-i rau deloc!!!
      Vechea polita - 338 lei la CityInsurance.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Originally posted by Cherubino View Post
        Eu știu foarte bine ce-am vrut să zic. Știu ce este CASCO ,am asigurare CASCO la Allianz, dar eu vorbeam despre RCA.
        Tu poate stii ce vrei sa zici, doar ca nu e cum zici.
        Pe RCA-ul celui care te-a lovit iti repari masina, in prezent.

        Comment


        • logan 1.6 -360 lei pe un an la Alliantz tiriac-b14-bucuresti-45 ani.e perfect

          Comment


          • Pomana )))

            Comment


            • Am facut o simulare la RCA, a iesit mai ieftin cu 28 lei decat polita actuala. Sper sa ramana asa pana in aprilie, cand trebuie sa o reinoiesc. Imi place acum ca pot alege ce firma doresc!


              Sent from SM-G920F using Tapatalk

              Imi place acum ca pot alege ce firma doresc, preturile fiind identice pe 1 an la toate firmele.
              Last edited by jelly; 11 December 2016, 08:07. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • 23 ani.. 1,5 dci euro 6, 780 lei - pe 6 luni 😒 la Allianz Țiriac.

                Comment


                • E un pret bun, acu cateva saptamani ai fi platit in jur de 2000-2500 ron/an.

                  Comment


                  • Am simulat pentru un TDI 1,9 pe un an 495 ron cu B10 la majoritatea asiguratorilor. Anul trecut am platit 335 la City Ins. cu B14.E bine! [emoji3]
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Logan 1.6 16v euro 4...am ales Generali pe un an...Oricum asa ceva nu am vazut niciodata, preturile sa fie aliniate/identice la toate companiile de asigurari. Acum 6 luni era o diferenta enorma intre ele, atat pe 6 luni cate si pe 12 luni. Acum, mai nou, vad ca poti face asigurarea si pe 9 luni.
                      Deci se poate si mai bine...
                      Attached Files

                      Comment


                      • Nu stiu cum vi se pare voua dar mie mi se pare normal si corect asa. Diferentele ar trebui sa fie acolo unde o companie vrea sa-si atraga clienti (cu bonusuri, diferente de pret pe la 10-50 lei, reduceri in functie de nu stiu ce etc.) In principiu fac acelasi lucru, ofera aceleasi servicii.

                        Comment


                        • 271 lei pe un an la omniasig
                          sigpic

                          Comment


                          • Si tu esti tot pensionar, nu?
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • pai asta e trend-ul

                              Comment


                              • e mai cool asa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google