Accident Grav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @geo, daca devizul este facut la reprezentanta cam atat face, e al dracului de scump service-ul la reprezentanta.

    Comment


    • cam atata e in reprezentanta.Eu am lovit o caprioara acum cativa ani , bara fata , radiatoare, GMV ,conducta clima, faruri, aripa ,capota si a fost vreo 120 mil .
      Daca stai sa te gandesti ca doar o conducta clima e 7-8 mil
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • devizul meu cand am avuto lovita a fost 298 de mil..o sa caut devizul sa vil arat..bani de 150 de mil mi iau dat casco ca a fost "din vina mea"
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by geo_ultras View Post
          sincer la cum arata masina, mi se pare exagerat de mult costul estimativ al reparatiei.
          poi e avariata destul de tare totushi...
          Orcum azi am depus devizu ala la euroins si au zis ca e suma mare si trebuie sa se decida o comisie daca e dauna totala sau nu. Si cica primesc raspunsul in 72 de ore. Da cum azi e vineri... ma astept pe la un miercuri sa imi dea raspunsul. Da pana acum s-au miscat mai repede decat au zis. Per total asa... imi lasa o impresie buna, adica in felul cu care se comporta cu mine. Ca pe forum am citit destule "plangeri" legate de ei. Bine acum sa vedem cand o fii sa dea banii cum se comporta, ca acolo e cel mai importat. Sa vedem cat imi da, si in cat timp imi da.

          Comment


          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
            ................................
            Daca stai sa te gandesti ca doar o conducta clima e 7-8 mil
            Astea sunt preturi aburitoare

            Comment


            • astea sunt preturi la magazin, dupa astea se face devizul, nu dupa preturile din schrott
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Haide bre...ce naiba...
                Cum sa fie 700 lei o nerorocita de conducta clima??

                Comment


                • ia caut`o aia cu condensor si vezi la ce pret ajunge .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by maxtel View Post
                    Mi s-a facut devizu la service. Si cei de acolo au spus ca e mai mult ca sigur dauna totala. Orcum costul reparatiilor, fara reconstatare, costa 134 de milioane.
                    Asta e deviz aproximativ pentru ca in eventualitatea in care se va repara masina e posibil sa mai apara si altele, devizul ramane deschis.

                    Daca-ti dau cel putin 2500E + epava eu zic sa accepti fara sa o mai repari dar, e doar parerea mea.

                    Comment


                    • Si eu zic la fel.

                      Scoti la vanzare masina pe bucati si mai iesi cu o suma frumusica de bani.

                      Comment


                      • Daca imi da 2.500euro + epava accept fara probleme. Da nu cred ca imi vor da atat. Si 2.000 daca imi da si tot e bine... ca nu cred ca o mai repar pe asta. Pun eu niste bani si tot logan imi iau

                        Comment


                        • Originally posted by Cromatic View Post
                          Daca-ti dau cel putin 2500E + epava eu zic sa accepti fara sa o mai repari dar, e doar parerea mea.
                          fii serios )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Pai sunt f. serios-60% devalorizare+10%epava si tot ar trebui sa mai ia cam 2350E.

                            Comment


                            • iti iei mai mult pe ea..si pe masina cred ca iti mai iei cel putin 800E asa cum e ea acuma..vezi ca era un site cu masini busite de vanzare..oricum la tine cu 50 de mil o repari(nu la service'uri)..
                              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                              sigpic

                              Comment


                              • preturile.. nu sunt aburitoare. a mea dupa 4 ani batuta de piata, deci doar probleme cu tabla 78 mil reparatia bine ca am avut casco dar cu eoroins s-ar putea sa ai o MAREEE problema

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google