Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alessandro
    replied
    Originally posted by Seba View Post
    ca alternativa la m3 in 4 pistoane (kakaya tehnika ), pt pasionati, o delta integrale sau un sportquattro...
    o fi sportquattro ala smecher, trage bine si se aude si mai bine da M3 ramane M3.
    - pe urs merge cu brio motorul de M5 care dopat ajunge la 800 cai
    - sau v12 twinturbo

    Norwegian burnout contest...Bmw e30 5,0 liter v12 biturbo #1 at contest..

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    Originally posted by alessandro View Post
    de 10.000 ? un e30 M3
    cand eram mai mic visam la o asa masina. aranjata cum trebuie si acum ar mai face furori ...

    Leave a comment:


  • Seba
    replied
    ca alternativa la m3 in 4 pistoane (kakaya tehnika ), pt pasionati, o delta integrale sau un sportquattro...

    Leave a comment:


  • alessandro
    replied
    de 10.000 ? un e30 M3
    Attached Files

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    de 10 mii mi-as lua honda accord ceva mai veche sau toyota avensis 2006-2007 2.2 diesel, avem in parc vreo 5 d-astea cu cate 100 de mii in bord, masini alergate in toata tara, facut la ele numai revizii si schimbat doar discuri frana fata.

    Leave a comment:


  • RYCHY88
    replied
    Eu de 10 000 prefer tot un logan nou 1,5 110 CP (Dusterul e prea greu, parerea mea este ca versiunea de 110 Cp este echivalentul unui 70-80 CP)

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Ca masina SH in 10.000 de euro mi-as lua un BMW Seria 5 e39 in stare impecabila. De mic imi place modelul asta. Cu motorizarea, dupa mine as lua un 540i si sa-l trec pe gaz dar taxe, impozit... altfel un 525i-530i.

    Leave a comment:


  • Alin0007
    replied
    Da. Si din pacate asta costa tot atat si nu putem compara nimic intre ele. Decat ca amandoua sunt masini!
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Originally posted by motoprim View Post
    Ce? Am dat start unui scandal?
    Nicidecum, dar ne-am amuzat un pic. Dacia Duster Laureate 1.5 dCi 110 CP 4x4 15.600 €. Nu 10.000.
    Din pacate.

    Leave a comment:


  • Seba
    replied
    nu, stai linistit

    Leave a comment:


  • motoprim
    replied
    Ce? Am dat start unui scandal?

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Pai sunt destul de vizibil in realitate: 1.89 m, 90 de kg.
    De aia imi place Freelander. Dar incap si in Logan bine.
    Last edited by mr.K; 14 April 2011, 14:13.

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    ai postat in timp ce eu scriam ma nu m-am referit la faptul ca ai fi insignifiant, doamne fereste!

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    PCH, ma simt jignit.
    Freelander nu-i o masina rea. Atat ca faci 70-80k, alt kit de ambreiaj.

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    stimabilului niki ii raspundeam, seba! ) nici nu am observat postul lui MrK )

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google