Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • brut < net?
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • brut este mai mare decat net corect ! ma refeream la bugetul de reparatii
      sa iei o asemenea masina cu 7-8.000. net inmatriculata cu km putini trebuie sa te puna pe ganduri
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • Da, unul din ganduri ar fi ca fostul proprietar e un miliardar de carton a.k.a. bisnitar ratardat, spulberat de asa zisa "criza financiara".


        Editare post: dac'as avea 10.000 E, acum, eu m'ar orienta catre C4, Focus, Octavia, (Pro)Cee'd, nu neaparat in ordinea asta, ca sa'mi mai ramana ceva banuti. N'am musai nevoie de o masina de 10.000, vreau doar sa'mi fac treaba cu ea si sa nu ma lase in drum cand ai nevoie mai mare.
        Last edited by Niki; 11 February 2012, 19:33.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • eu daca as avea 10,000 euro mi-as lua noul aveo e foarte frumos.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            In 10 mii de euro eu as lua (cu ochii inchisi) GUNOIUL asta!
            Un "gunoi" de asta mi-ar place.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • eu asa lua panarama asta pe numere de BG.are 355 magari si e 4x4.8500 euro vrea pe tigaie.
              Attached Files
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Daca as avea un buget de 10.000 de euro, as lua masina asta iar de restul banilor i-as pune un GPL performant si ar vedea fuga mereu.

                Eu fac parte din gloata care agreeaza motoarele de maxim 2000 cmc. care renteaza in tara noastra.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • daca as avea in momentul asta as lua ori un logan full option NOU cu motor de 1.6 16v bineinteles sau orice masina NOUA eu nu mi-as mai lua in viata mea o masina second hand dupa ce am patit-o cu veche supernova care era aproape noua am bagat la bani in ea de imi venea sa ii dau foc deci daca ai banii astia recomand sa iei o masina noua sau daca ai vreun prieten care vinde o masina si sti ca a fost bine intretinuta...sa nu iei toate forjatelebafta
                  MY CLA

                  Comment


                  • Originally posted by aleXpeed View Post
                    Daca as avea un buget de 10.000 de euro, as lua masina asta iar de restul banilor i-as pune un GPL performant si ar vedea fuga mereu.

                    Eu fac parte din gloata care agreeaza motoarele de maxim 2000 cmc. care renteaza in tara noastra.
                    GPL pe Golf V GTI?!... sper ca nu vorbesti serios. eu cel putin am luat-o ca pe o gluma...
                    Stock is boring...
                    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                    Comment


                    • Vorbesc foarte serios. Daca ar fi dupa mine, visul meu e Mitsuba' Evolution pe GPL, forta. Tot respectul si pentru cei care au Tico sau Matiz pe GPL!

                      Sunt fan GPL pe orice motor pe benzina.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • tu ti-ai pune gpl si pe scuter, mah
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Pe Ferrari o merge GPL? Daca da, unde-l pui ?
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • daca as avea 10.000E sincer mi'as lua un logan nou 1.5 dci 85 gloabe full
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • cu 10 mii mi as lua un lancer diesel cu km putini ,

                              Comment


                              • pai de 10 000 poti sa iti iei multe masini second doar ca poti avea surpriza sa fie ori lovita ori pe duca si sa ceara bani destul de multi ....acum depinde si de marca... O fi mitsubishi evo 10 o masina superba dar si piesele sunt de cel putin 2-3 ori mai scumpe ca la logan plus ca masina 0 km nu te va lasa pentru mkr 30-40 000 km

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google