Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SUPERCAR View Post
    Am auzit niste zvonuri ca BRD ar da faliment
    Sa plang sau sa rad? Ratele sunt prin BRD deci scap de ele. Dar am si un mic depozit tot la ei.

    Oricum zvonurile sunt false.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Acum vreo cateva luni in urma un functionar de la banca centrala a BRD din Franta le-a dat o gaura de 6 miliarde euro.Bineinteles ca a venit purtatorul de cuvant si a spus ca nu e nici-o problema d.p.d.v. al solvabilitatii bancii.

      Comment


      • Ca sa fim clari , din punct de vedere oficial o banca poate da faliment din diverse motive!IN REALITATE o banca da faliment doar daca SE DORESTE acest lucru!

        Morala: Lumea e condusa doar de interese, nimic mai mult!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Originally posted by Cristi_LCD View Post
          Sa plang sau sa rad? Ratele sunt prin BRD deci scap de ele. Dar am si un mic depozit tot la ei.

          Oricum zvonurile sunt false.
          Nu stiu ce sa zic,eu zic sa razi...Poate scapi de rate
          Eu am auzit de la mama mea care lucreaza in domeniul bancar care si ea la randul ei a auzit de la cativa din domeniu.
          Nu e imposibil si nu ca ar fi prima oara cand da o banca faliment din interes bineinteles...Nu trebuie sa se imbogateasca peste noapte cativa...De data or sa fie francezi fiind BRD-ul fiind vandut in totalitate lor.
          Mie sincer imi vine greu sa cred ca ar avea tupeul sa faca asa ceva,BRD in romania ca si clienti e pe locul II dupa BCR.

          Comment


          • Fratilor,

            Am o bucurie si vreau sa v-o impartasesc: mi-am luat categoriile C si D. Urmeaza E, in curand (sper). Voi spune despre cum se da acum examen, dar in una din zilele urmatoare.

            In alta ordine de idei, stie cineva unde se pot comanda stickere cu orice tip de continut, la alegerea clientului?
            Au aparut de curand unele pe care scrie o chestie de genul: "nu ma claxona, eu nu blochez intersectia".

            Eu as vrea unul cu: "NU DA FLASH, NU CLAXONA, EU NU BLOCHEZ INTERSECTIA SI NU STAU PE TRECEREA PIETONALA".

            cu respect, toba

            Comment


            • Foarte bine ca nu stai oprit pe trecerea de pietoni cand e coada, multi nu inteleg asta.
              Pentru stickere, intreaba un taximetrist unde le face.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Salutari ,am o dracovenie de asta de modulator si problema e ca nu gasesc o frecventa care sa tina la drum lung ba bazaie ba se intrerupe
                Puteti sa ma ajutati cei care aveti sau ati avut?
                Pana mai strang niste bani pt o scula buna.
                Multumesc
                sigpic
                !

                Comment


                • De bazait nu o sa scapi....De intreruperi!?Poate circuli intr-o zona cu semnal radio slab.

                  Comment


                  • Targu jiu_Craiova-Corabia(olt) etc naspa
                    Si a mai fost si un milion dar odata gasisem o frecventa kre mergea super nu se intrerupea si bazaitul era acceptabil da prostu de mine am uitato
                    Last edited by vdmihai; 15 October 2008, 22:31.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Originally posted by toba View Post
                      Am o bucurie si vreau sa v-o impartasesc: mi-am luat categoriile C si D. Urmeaza E, in curand (sper). Voi spune despre cum se da acum examen, dar in una din zilele urmatoare.

                      In alta ordine de idei, stie cineva unde se pot comanda stickere cu orice tip de continut, la alegerea clientului?
                      Au aparut de curand unele pe care scrie o chestie de genul: "nu ma claxona, eu nu blochez intersectia".

                      Eu as vrea unul cu: "NU DA FLASH, NU CLAXONA, EU NU BLOCHEZ INTERSECTIA SI NU STAU PE TRECEREA PIETONALA".

                      cu respect, toba

                      vezi la firme care fac bannere...Eu am stikere LOGAN Club la o asemenea firma si iti face ce scris vrei, culoare, dimensiune, font etc etc
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Va rog spuneti-mi si mie niste manele noi sau si frumoase.
                        Multumesc
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • Pai...Nu ai net?...Nenea google te ajuta!

                          Comment


                          • Am net dar nu prea mai sunt la curent cu muzica noua de vreo cateva saptamani.
                            Cateva titluri m-ar ajuta...Dar multumesc oricum.
                            A imi trebuie pt majorat care e maine si nu am muzica pregatitaaaaa si plus k nu stiu preferintele invitatiilor

                            La Multi Ani, domnule, bine-ai venit printre aia majori ! da' te rog nu mai posta mirc...
                            Last edited by Seba; 16 October 2008, 20:32.
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • @toba -Felicitari pentru reusita! Ne pare bine ca mai exista oameni care vor sa-si impartaseasca reusitele si cu altii, fie ei si amicii de pe forum! Succes in continuare!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Originally posted by vdmihai;189406

                                [I
                                La Multi Ani, domnule, bine-ai venit printre aia majori ! da' te rog nu mai posta mirc...[/I]
                                Multumesc.
                                Scuzati pentru mirc...Obisnuinta
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google