Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.Contul guido e liber; se poate posta de pe el, daca doreste.
    2.Kojak, telul dumitale e demiterea mea, nu?
    3.Mr.k. postul e de acum un an; sa inteleg faptul ca in acest moment nu mai ai aceiasi parere cu privie la clone si respectarea Regulamentului.?
    A spus cineva ca ala a declansat procedura de verificare a unor useri? Era o confirmare ca nu ne inselam. Nu era un report.
    In fine.
    Am facut un efort si v-am explicat; fiecare poate intelege ce doreste; dupa interes.
    Mai tii minte, cand nu moderai erai catalogat ca un om ok...ce vremuri demult apuse.
    Si astazi sunt la fel; dar atunci cand trebuie sa asiguri ordinea si bunul mers aici, nu poti sa ai mereu oamenii care te pretuiau candva, langa tine; doar daca devii marioneta lor. Mi-am asumat acest risc. Intreaba-te care a fost scanteia care te-a facut sa devii dusmanul meu; cand iti vei putea raspunde vei vedea cat ai gresit. Ca om.
    E doar un forum; ajungem sa ne uram, pentru ce?
    Moderator nu poti fi pe viata; poate candva vom gasi puterea sa stam la un pahar; vin eu la Bucuresti.
    Last edited by IancuMIC; 14 June 2017, 13:03.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      2.Kojak, telul dumitale e demiterea mea, nu?
      DA! Si nu doar al meu!
      Last edited by Kojak; 14 June 2017, 13:06.

      Comment


      • 3.Mr.k. postul e de acum un an; sa inteleg faptul ca in acest moment nu mai ai aceiasi parere cu privie la clone si respectarea Regulamentului.?
        Nicidecum nu am zis asta.
        Doar ca nu postul ala e declansat BAN-rea lui Hirayama, asa cum nici Dunarea nu curge pe la Iasi.

        Comment


        • Originally posted by IancuMIC View Post
          Si astazi sunt la fel; dar atunci cand trebuie sa asiguri ordinea si bunul mers aici, nu poti sa ai mereu oamenii care te pretuiau canva, langa tine; doar daca devii marioneta lor. Mi-am asumat acest risc. Intreaba-te care a fost scanteia care te-a facut sa devii dusmanul meu; cand iti vei putea raspunde vei vedea cat ai gresit. Ca om.
          Moderator nu poti fi pe viata; poate candva vom gasi puterea sa stam la un pahar; vin eu la Bucuresti.
          Chiar imi doresc sa ma fi inselat in privinta ta, ma refer la atitudinea ta (modul de moderare) din ultimele luni.

          Vara merge mai bine berea!

          Comment


          • Eu nu-mi doresc sa ma fi inselat in privinta nimanui, pentru ca am pretentia ca ma pricep la oameni.
            Ma rog, acusi vine Fane si zice ca asta se invata la servicii.

            Comment


            • Originally posted by IancuMIC View Post
              Intreaba-te care a fost scanteia care te-a facut sa devii dusmanul meu;
              .........................................
              E doar un forum; ajungem sa ne uram, pentru ce?
              .
              Vorbe grele...
              E o lume virtuala aici, nu te cunosc personal, departe de mine sa ma incerce asemenea sentimente.
              Ma cunosc personal cu cativa colegi, cu care chiar am o relatie de prietenie.

              Problema mea cu tine, e ca nu mai moderezi in mod corect si te-ai lasat prada anumitor sentimente. Atat.

              Comment


              • O sa ma gandesc asupra prezentei mele aici pe forum.
                Pana atunci, va doresc succes si am sa va spun ceea ce nu va prea place; fiti ON.
                ...
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Originally posted by aris86 View Post
                  conform acestui raspuns, banarea e pe motiv de clona....

                  @Kojak, di omului puterea în mana, ca sa iti arate cine este cu adevarat....
                  Asta dovedeste ca este un moderator care isi face treaba. A verificat clonele si a aplicat regulamentul. S-a mai sinchisit cineva sa verifice clonele?

                  Comment


                  • fanez, devii penibil pe zi ce trece....

                    Comment


                    • Originally posted by Fanez View Post
                      Asta dovedeste ca este un moderator care isi face treaba. A verificat clonele si a aplicat regulamentul. S-a mai sinchisit cineva sa verifice clonele?
                      Fanica, nu te pricepi la cum functioneaza un forum, la clone si altele.
                      Cum a zis Firea, fii smart. Si deschide gura cu folos, as adauga eu.

                      Iancu, nu e un citat din politica, ci din intelepciunea unui mare om, care intamplator e si primarul Bucurestiului, oras plin de oameni smart.

                      Comment


                      • Originally posted by IancuMIC View Post
                        O sa ma gandesc asupra prezentei mele aici pe forum.
                        Eu iti doresc sa iei o decizie inteleapta, o sa ai mai multi prieteni si mai putini "dusmani".

                        TCB!

                        Comment


                        • Un barbat care fuma in timp ce alimenta masina a suferit arsuri de gradele 3 si 4. A fost preluat de un elicopter SMURD


                          ))

                          Comment


                          • De unde stim ca n-a vrut sa-si dea foc...

                            Comment


                            • Cum plm sa stai cu tigarea aprinsa in coltu' gurii ca John Wayne in timp ce alimentezi!

                              Comment


                              • Pai John Wayne cum statea cand alimenta calu' cu apa si fan?
                                Daca dadea calu' una din aia puturoasa?
                                Fiecare pe riscu' lui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google