Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca @IancuMic ar bana pe motiv de "nu mi-a placut ce mi-a zis". Cel putin doi dintre zmeii care se dau pe aici imaculati ar fi fost banati definitiv.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Pai John Wayne cum statea cand alimenta calu' cu apa si fan?
      Nu stiu mah, ca Elvis cand alimenta Cadilacu, atunci.

      Comment


      • Asa da. Elvis era dat cu briantina pe par, sa nu faca vreo descarcare electrostatica.


        Daca @IancuMic ar bana pe motiv de "nu mi-a placut ce mi-a zis". Cel putin doi dintre zmeii care se dau pe aici imaculati ar fi fost banati definitiv.
        Asa ai face tu, este? Ai curata forumul de elementele antipezediste.

        Comment


        • Altii sunt aia care m-ar bana pe mine pe motiv de "pezedism". Sau pe oricine nu simpatizeaza PIMP-u' si uzereu'.
          - Esti contra psd?
          - Nu!
          - Ia un ban! Pezedistule!
          Last edited by Fanez; 14 June 2017, 14:59.

          Comment


          • Am vorbit cu Hirayama și a zis sa va transmit ca el nu este Guido.

            Oricum ip-ul este dinamic la rds și intr-un an de zile se pot schimba multe.
            Last edited by aris86; 14 June 2017, 16:13.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              ...am pretentia ca ma pricep la oameni.
              Ma rog, acusi vine Fane si zice ca asta se invata la servicii.[emoji38]
              Tu stii mai bine unde ai invatat asta.

              Comment


              • Scoala si viata m-au educat.

                Comment


                • Cel putin o scoala.

                  Comment


                  • Scoala de croșetat caramizi.

                    Comment


                    • Si uite-asa se mai curata planeta asta de "cretini sinistri". Partea proasta e ca in locul unuia apar alti 10, ca nivelul de retardare a populatiei creste exponential.

                      Last edited by Cherubino; 15 June 2017, 13:20. Reason: Automerged Doublepost
                      M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                      Comment


                      • Si euro isi vede nestingherit de treaba, tot creste...

                        Sper ca nu apare vreun moderator si-mi atrage atentia cu pixul rosu ca e stire politica.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          ...euro isi vede nestingherit de treaba, tot creste...
                          Pai ce vrei, daca atata stie si el sa faca?
                          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                          Comment


                          • Azi se anunță verdictul în cazul dezafilierii Universității Craiova!
                            Sper sa se faca dreptate, sa se dea despagubiri, dar nu sumele vehiculate de ceva vreme, de sute de milioane de euro, vorbim totusi de o echipa de provinicie din Romania, nu de Real Madrid.

                            Niciunul din jucatorii Craoivei de atunci n-au facut vreo branza mare, nici in Romania, nici afara, nicidecum sa ajunga pe la Real, Barca, MU.
                            Cu exceptia lui Prepelita care a jucat l aun ivel decent la Steaua, restul "vedetelor" au fost niste pocnitori, in frunte cu fratii Costea.
                            Gigi s-a pacalit cand a dat bani pe Costea ala mic, daca mai statea un pic, il lua gratis, ca si pe frat'su.

                            UPDATE:
                            GAME OVER pentru Mititelu și Știința! A venit VERDICTUL: Mircea Sandu și Dumitru Dragomir, ACHITAȚI!
                            Chiar ca, GAME OVER!

                            În România, tăierea ilegală a pădurilor este sancționată cu o mustrare, printr-o nouă lege aprobată deja. Silvicultorii considerau vechile amenzi prea mari, egale chiar și cu un salariu de-al lor. Tot ei au spus că amenzile mari pentru tăierile abuzive nu rezolvă problema.
                            Cred ca imi iau drujba si plec in padure sa fac un ban in plus, ca de mustrari nu ma tem.
                            Last edited by mr.K; 15 June 2017, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Noi imagini cum i-a dat cu "pace" politistul lui Boureanu.
                              Captain of the black pearl

                              Comment


                              • Upercut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google