Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aiurea de tot...
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Aproape ca merge

      Comment


      • Puteti lasa impresiile aici: http://www.loganclub.ro/forum/forum/anunturi-administrative/anunturi-administrative-aa/60721-sugestii-imbunatatire-site/page7
        Last edited by Cristi_Xp; 27 November 2018, 10:49.

        Comment


        • Ce dracu i-au facut forumului astuia? L-au nenorocit de tot. Se afiseaza subiectele ca naiba, a devenit greu de utilizat, nu se mai pot utiliza diacriticele ca apar tot felul de "hieroglife". Nu stiu ce cap-sec a avut ideea sa-l schimbe, dar se poate considera "cu frigiderul plin" din partea mea.
          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

          Comment


          • Nu mai functioneaza nici cu Tapatalk, eu nu pot nici sa ma mai loghez pe forum de pe Tapatalk. Pacat, functiona foarte bine inainte.

            Comment


            • Originally posted by Cherubino View Post
              Ce dracu i-au facut forumului astuia? L-au nenorocit de tot.... ... Nu stiu ce cap-sec a avut ideea sa-l schimbe, dar ...
              nu e frumos! e in curs de modernizare. nu s-au terminat imbunatatiirile inca.

              Comment


              • Carlos Ghosn, puternicul şef al grupului Renault, ARESTAT
                Preşedintle Nissan Motor Co. Ltd. Carlos Ghosn este pe cale să fie arestat de procurorii japonezi pentru presupuse

                Comment


                • acu' e momentul de cumparat actiuni la renault...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Nici pe Tapatalk nu mai merge forumul. Tapatalk plugin is not activated in your forum. Ce dreaq e asta?
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Mai un bug mai un feature, usor usor ajungem si noi in 2018, haideti fiti mai pozitivi si voi.

                      Comment


                      • Eu astept, vad ca unii s-au si speriat si nici n-au rabdare.

                        Comment


                        • Trebuie trecut si peste "chinurile facerii". Pentru ca totusi nu cred ca sunt chiar asa "dureroase". Putintica rabdare si intelegere.

                          Comment


                          • Sper sa se adopte cat mai repede.
                            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                            Comment


                            • Mega Image atentioneaza clientii:
                              Mega Image a anunțat că retrage de la vânzare două tipuri de produse care conțin anșoa, un pește mic ce trăiește în Marea Mediterană și în Oceanul Atlantic.

                              Comment


                              • Jandarmeria Română va asigura paza şi protecţia la metrou, a anunţat conducerea Metrorex într-un comunicat de presă.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google