Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din ce cauza cauza fost banat iar, colegul Hirayama?, întreb și eu.

    Comment


    • Pentru ca acumulare de cartonase.

      Comment


      • Asa se intampla gand joci "tenis" cu poarta goala. Prinzi toate cartonasele. Apropo: ce culoare au?
        PS
        Are cineva e_mailul lui Einstain? Mi-e dor de el.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Il gasesti pe alt forum.

          Comment


          • Originally posted by Kojak View Post
            Suntem ceea ce mancam!
            Parca ti se cam taie de carnaraie dupa ce vezi filmulete de-astea:

            https://www.youtube.com/watch?v=UQRuoxrbNuA
            da, ma, daca faci sunca, kaiser, pastrama (..etc) e procedura standard.
            eu am facut zootehnie si med vet, si mergeam in fabrici pe vremea lui ceasca.
            exact la fel se proceda, nu mai fiti farisei.
            oricum, ideea e ca daca nu facem asa, curand se va muri de foame, fiindca zootehnia nu poate acoperi necesarul pentru 7 miliarde de oameni.
            tot de asta se apeleaza la modificari genetice.

            Comment


            • e procedura standard.
              Cui nu-i convine sa nu mai manance.

              Comment


              • Asa e când se practica cenzura la greu pe acest forum, ne mai si miram de ce se sterg posturi, dispar colegi in ceata, totul sub sintagma ”toti au dreptul la exprimare libera” )

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Nu e cu acte-n regula.
                  E un fel de concubinaj.
                  ce concubinaj ?! au cetatetie SUA automat, si moneda nationala e dolarul

                  Sovereign state United States
                  Government Commonwealth[b]
                  • President
                  Donald Trump (R)
                  • Governor
                  Ricky Rosselló (NPP)

                  Comment


                  • Asa e când se practica cenzura la greu pe acest forum

                    Nu te supara dar am impresia ca ai un fix.
                    ”toti au dreptul la exprimare libera”
                    Si nu e asa? Fiecare se exprima cum vrea dar isi asuma si suporta consecintele.
                    Last edited by Fanez; 13 June 2017, 22:40.

                    Comment


                    • Imi place sa spun lucrurilor pe nume, in rest nu ma intereseaza parerea ta/altora, deci nu ma supar.

                      Comment


                      • Originally posted by aris86 View Post
                        Din ce cauza cauza fost banat iar, colegul Hirayama?, întreb și eu.
                        la fel as intreba si eu , dar n-am pe cine, ca raspunde fane...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • pai responsabilii au dat bir cu fugitii, nici macar o informare la user, maine oricare dintre noi ne-am putea trezi in aceeasi situatie.

                          Comment


                          • Numai un ordinar ar fi putut sa-l bazeze pe Hirayama!

                            Rușine!
                            Oameni de calitate, care au ajutat o gramada de colegi cu informații utile, sfaturi și păreri de natura tehnica, sunt banati, iar lingaii de serviciu tolerați, chiar incurajati!

                            Rușine, bah!

                            Comment


                            • O fi facut vreo gluma cu cineva care nu stie de gluma. Eu asa am patit.
                              Dai detalii tehnice unora, iar pe altii ii injuri. Esti banat pe nedrept? Esti iertat pentru orice ca ai dat niste sfaturi utile? Eu n-am fost.
                              Atat timp cat ai un regulament e bine sa fie respectat si aplicat.

                              Comment


                              • Azi, când m-a informat Oti de ce este banat Hirayama, i-am zis ca nu stiu, ca o sa-i trimit mail si o sa-l intreb. Colegul mi-a zis ca nu stie de ce a fost banat si ca in timp ce posta la topicul de discuri (habar n-am), vroia sa urce o poza pe forum, i-a dat eroare. Omul acesta m-a ajutat cu info, si altii, gen Einstein a disparut subit. A deranjat cumva opiniile/parerilor pe careva de la Dacia si s-a cerut executarea lor, intreb si eu, oricum parca o sa vad cum se curata si acest topic de intrebarile incomode.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google