Aici STAREA DRUMURILOR si METEO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici STAREA DRUMURILOR si METEO

    Am gasit un loc de unde aflati permanent starea drumurilor si meteo din Romania.

    Click aici

    Rog moderatorii sa puna sticky acestui thread, macar in aceasta perioada. Eu consider ca este foarte important sa stii cum vor arata drumurile pe care vei merge. Bafta tuturor!

  • #2
    Multumin frate ! Super ideea cu starea drumurilor.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #3
      http://www.accuweather.com/ vedeti si aici dati search pe ce va intereseaza aveti prognoza pe 3zile din ora in ora eu in mare parte am incredere in siteu asta...

      sigpic

      Comment


      • #4
        Hai ca l-am facut sticky, dar deja sunt prea multe threaduri la Discutii Generale facute sticky.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Asa este Andrei, insa m-am gandit ca este foarte util in aceasta perioada. Vant din spate!

          Comment


          • #6
            buna ideea..chiar e folositor.... flower:
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #7
              Maine 05.01.2007 trebuie sa dau o fuga pana la Bucuresti la aeroport...ruta va fi asta...Galati-Buzau-Ploiesti-DN1-Otopeni. Astept pareri de la cei care au mers azi 04.01.2007 pe aceasta ruta ca sa stiu la ce ma pot astepta.Oricum maine dimineata zapacesc net-ul sa vad starea drumurilor.Multumesc.
              sigpic

              Comment


              • #8
                DN1 e curat, nu mai e zapada pe el. De restul drumurilor nu stiu nimic.

                PS: Vezi sa nu uiti sa intri pe langa pod, sa nu urci pe el. Si vezi sa nu pierzi moneda de la parcare, ca platesti 500 ron.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Buna chestia cu starea drumurilor! Ar fi utila, cred eu, si starea strazilor din orasele noastre! Sau ne complicam prea mult?
                  De exemplu in MUN.CALARASI atentie la intersectia ZAVOIULUI cu DUMBRAVEI de unde a "fugit' un capac de canalizare de 10-12 zile!!!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #10
                    Vedeti ca in sud a inceput sa ninga, de pe la ora 17,30. Pe la 18,30, in Calarasi, veneau niste rafale de nu vedeai la 50 m! Poate s-a mai potoli...
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #11
                      in dimineata acestei zile, cand mam trezit am observat "snow" outside in piatra-neamt, cantitati neinsemnate.. nu e problema

                      Comment


                      • #12
                        Incercati si www.politiaromana.ro (au pe prima pagina serviciul INFOTRAFIC care e foarte bun)

                        Comment


                        • #13
                          Iar a venit "balana" ! ATENTIE, ca deja s-a format polei (mai ales innafara oraselor)! Am "jupuit" o bordura mai devreme, noroc ca eram cu breakul "zambet"!
                          FESTINA LENTE cum ar zice neamtul

                          Comment


                          • #14
                            in piatra neamt e dezastru
                            a nins si a viscolit in continuu + un polei infernal

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by gusi View Post
                              Vedeti ca in sud a inceput sa ninga, de pe la ora 17,30. Pe la 18,30, in Calarasi, veneau niste rafale de nu vedeai la 50 m! Poate s-a mai potoli...
                              Salut vecine, a fost un praf si in Bucuresti cred ca si la ora asta mai ninge si s-a format polei.
                              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google