Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Cu Subsemnatu'

    Pt cei care mi-au trimis pm-uri sau mesaje utilizator sau au intrebari prin diverse topicuri si n-au primit raspuns, va rog postati aici. Din cauza restrictiilor de net de la servici, nu pot da pm-uri si nici nu pot raspunde pe unele topicuri. se pare ca pe unele topicuri, browserul, din cauza restrictiilor de retea, nu ma lasa sa postez. Sper ca acest topic sa functioneze Mersi de intelegere si scuze tutror celor care asteapta de la mine raspunsuri ca nu m-am gandit mai devreme la metoda asta. apropo, am numar de telefon, public, stiati?
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

  • #2
    pot sa te ating???

    sigpic

    Comment


    • #3
      Unde e Seba numarul ala de telefon al tau...cel public?

      Daca dai ban sa stiu unde sa te ...caut
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Seba, am nevoie de nițel ajutor... Ai idee cum se fac firmele luminoase să licăre după o anumită secvență predefinită? Ca la instalațiile de brad, ceva de genul. E nevoie de ceva microcontroller programabil? Mersi!

        Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

        Comment


        • #5
          nu musai, merge si cu circuite logice combinationale, depinde cat de complicata e instalatia si la ce nivel se asteapta clientul sa-i prezinti solutia tehnica. in principiu, cu microcontroller e mai elegant

          ps: evident ca dupa ce-am postat, s-au prins astia de la it si iar mi-au taiat craca acu' merge iarasi.

          @sonykel: da, dar numa' daca ajungi la tm sau eu la constanta
          @mumus: scrie pe profilul meu, uita-te si tu la informatii de contact...e "grele", nu!?
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #6
            @Seba- Salutare! Mumus are dreptate, nr.de telefon nu apare... Doar cine il are!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #7
              credca doar moderatorii au dreptul de a vedea ..si eu am nr de tel ..dar nu apare ..insa moderatorii stiu ca il pot vedea

              Comment


              • #8
                Oi fi eu dam-dam....ia arata tu domnule moderator unde e numarul ?
                Attached Files
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #9
                  Da clic pe about me.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Nici eu nu pot vedea numarul... cred ca doar voi intre voi moderatorii puteti vedea.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Poate imi iau capace de la Seba ca i-am pus numarul pe forum..ca va caut pe fiecare in parte
                      Cum ma la about me nu vedeti nr de telefon?
                      Last edited by Cezar; 16 March 2010, 20:52.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Nu, si nici numarul masinii.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #13
                          numerele de telefon sunt private, sunt cerute la inregistrare ,doar moderatorii le pot vedea .
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            @Seba cand vii la intalnire lc. timisoara si dece ?
                            sigpic #

                            Comment


                            • #15
                              Mulțumesc mult, Seba!

                              Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google