Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    mie imi e dor de seba si posturile lui haioase )

    Comment


    • #47
      Originally posted by kenjiro_sanga View Post
      Seba, mai traiesti ?
      din cate am vazut este ok
      sigpic #

      Comment


      • #48
        Originally posted by Loganu View Post
        mie imi e dor de seba si posturile lui haioase )
        idem...idem
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #49
          domnilor, salutari! da, mai traiesc si mai si postez. nu stiu daca haios sau nu, eu zic mai degraba un pic sictirit de ce vad in jurul meu...adevarul e ca nu prea mai am timp, decat seara tarziu (uitati-va la orele posturilor mele). A mica imi ocupa timpul liber cat sunt acasa dupa servici si ma bucur de ea cat pot. forumul a cazut destul de mult in lista de prioritati, ma mir ca monsenior icspe inca ma mai lasa moderator...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #50
            La ultimele tale cuvinte iti dau eu raspus , este ca esti bau bau
            on topic, Cand gresesti poti sa recunosti ca ai gresit ?
            sigpic #

            Comment


            • #51
              io, bau-bau? detaliaza...
              in principiu admit ca gresec daca mi se aduc argumente. da' ce-ti veni?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #52
                Sensei, ce mai face printesa? Parca te vad la anul pe vremea asta cu ea de manutza, s-o inveti si mersul pe jos
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Seba View Post
                  io, bau-bau? detaliaza...
                  in principiu admit ca gresec daca mi se aduc argumente. da' ce-ti veni?
                  Asa am auzit sti tu legile nescrise...discutii

                  Nu imi veni nimic, nu am nimic cu nimeni dar sa vad ca mai esti activ
                  Last edited by adimrv; 14 April 2011, 19:57.
                  sigpic #

                  Comment


                  • #54
                    pana atunci mereverule ... stii se scrie cu doi de i .
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #55
                      am corectat sefu
                      sigpic #

                      Comment


                      • #56
                        mah, zic-s discutii cu xp sau cu mine? parca eu eram bau-bau...
                        @Gusi: face bine, multam de intrebare. io fac mai rau, de 2 zile ma doare staomacu' si nu-midau seama de ce. iar docotorii ma pun pe drumuri dupa hartii. un c@c@t de tara, in care tre' sa anunti cu 3 zile inainte ca te imbolnavesti, altfel fara adeverinte, ciuciu ingrijire medicala. iar la cati bani iau de pe mine astia cu asig de sanatate ar trebui sa ma primeasca o data la 4 ani cand ma duc sa vad si eu cum stau cu sanatatea, cu covorul rosu, paine si sare. fir-ar a' dracului de hoti...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #57
                          o intrebare , cand te mai vedem pe la intalnirii ?
                          sigpic #

                          Comment


                          • #58
                            Vorbesti tu cu tine?
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              nu, vorbesc cu Seba , el a facut topicul si sunt on topic.
                              Ps. tu esti off topic
                              sigpic #

                              Comment


                              • #60
                                Pariu ca vorbesti singur?...ti-am mai zis pe alt topic sa scrii aici...mai demult evident dar nu ai vrut...apreciaza macar ca mai scrie cineva aici...adica eu
                                si ca sa fiu on topic...cum zici tu...o masina ceva pozata prin Timisoara?...un clasament al campionatului trecut?...ca te dadeai zmeu cand a fost pentru 2 etape Poli pe primul loc...si chiar ...Poli in campionatul urmator de la ce ora joaca?...divizia a doua joaca de la 11..merge asa?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google