Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moderator urma sa fiu acum ceva ani, dar i-am dat unuia cu flit si s-a ajuns la concluzia ca-s prea nelinistit.
    Nu pot accepta job-ul, ca inchid forumul din lipsa de clienti daca-mi pun capul.

    Topicul nu e greu sa-l deschid, dar e mai bine ca injuraturile sa fie diluate pe mai multe topicuri.

    Comment


    • Eu am senzatia ca tu ti-ai asumat postura asta si chiar iti place; altfel te-ai fi intrebat DE CE? Odata gasit raspunsul, poate ca vei fi considerat ca ceva nu e tocmai in ordine; si atunci... Zic si eu.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Paiu raspunsul il stiu: pentru ca oamenii preiau criticile pentru un fier, recte masina, ca fiind adresate lor, ca proprietari.
        Si de la o discutie impersonala, raspunsurile devin personale. Ca de unde stiu eu, de prost ce sunt, ca masina nu e buna? Simplu: de la masina mea, de la alta pe care am condus-o si tot asa.

        Oi fi eu prost ca noaptea ca nu vad ce masina buna e Dacia, dupa cum zic unii, dar aia care zic am impresia ca traiesc pe parte nevazuta a Lunii.

        Nah, nu ma apuc eu sa educ lumea. Asta e treaba moderatorului.
        Last edited by mr.K; 11 November 2016, 13:56.

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          Sa nu-l cunosti si pe fratele tau cu aceeasi gandire, la o mica intalnire in trafic. Sunt sigur ca l-ai felicita ca si-a facut cea mai ieftina asigurare, de care, ghinion, trebuie sa te folosesti.

          Apropo de cum iti exprimi opinia in legatura cu ceva, gen "fratele tau" , si sunt convins ca n-a fost nici o jignire intentionata dar totusi , cuvinte de genul ala pot isca un flame!!
          Last edited by prometheus; 11 November 2016, 14:09.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • Si de la o discutie impersonala, raspunsurile devin personale. Ca de unde stiu eu, de prost ce sunt, ca masina nu e buna? Simplu: de la masina mea, de la alta pe care am condus-o si tot asa.
            In fine, eu urmarind de ceva vreme forumul asta, imi permit sa spun, fara a avea pretentia ca e un sfat, ceea ce am mai spus; conteaza foarte mult CUM spui anumite lucruri.
            In rest ce sa zic; ne adaptam lumii in care traim. Incercarea de schimbare trebuie sa inceapa cu noi insine.
            Dacă nu îţi place ceva, schimbă acel lucru dacă nu îl poţi schimba, schimbă-ţi atitudinea.
            Si cu asta inchei; Seba repet, sterge te rog tot ce crezi de aici. Ti-am facut varza si tie topicul asta.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • "la sters te lasa pe matale ca te pricepi " - asta e un flame ?

              vezi iancule ca am invatat aia cu ghilimele ? acu le pun prea des cica ...
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • In fine, eu urmarind de ceva vreme forumul asta, imi permit sa spun, fara a avea pretentia ca e un sfat, ceea ce am mai spus; conteaza foarte mult CUM spui anumite lucruri.
                Mai conteaza si CUM vrea cineva sa citeasca.
                Zic: Dacia nu e masina nu e buna.
                Alticneva: Eu am Dacia, deci ma faci fraier.


                Eu ce sa mai spun?
                Daca as spune: deh, daca te simti...,


                atunci s-ar putea interpreta ca flame.
                Last edited by mr.K; 11 November 2016, 14:46.

                Comment


                • Originally posted by Costi-bc View Post
                  "la sters te lasa pe matale ca te pricepi " - asta e un flame ?
                  .
                  Nu domnule, nu e
                  ...
                  Ma baieti, nu ma mai starniti; am zis ca inchei.
                  Da' ce mai conteaza un post?
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Pai abia luni e Lasatul secului.

                    Comment


                    • auziti, da' chiar nu vreti voi sa va certati in privat?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Nu ne certam; era un test pentru nea K. Voiam sa vad daca merita sa-l propun moderator, in urma a numeroase cereri din partea membrilor.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Are dreptate Subsemnatu', ati dat-o in balarii...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Mai conteaza si CUM vrea cineva sa citeasca.
                            Zic: Dacia nu e masina nu e buna.
                            Alticneva: Eu am Dacia, deci ma faci fraier.


                            Eu ce sa mai spun?
                            Daca as spune: deh, daca te simti...,


                            atunci s-ar putea interpreta ca flame.
                            Adecar grăiești, multi se identifica cu bunul cumpărat în loc sa sa gândești la el ca la orice lucru cu care îți faci treaba.

                            Comment


                            • Originally posted by Seba View Post
                              auziti, da' chiar nu vreti voi sa va certati in privat?
                              Ce mai stai la discutii? Direct cartonas galbejit amandurora
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment


                              • Seba, de ce dai exemplu negativ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google