Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Nene, tre sa ne reunim la o miuta pe un circuit. E musai !
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by Seba View Post
      am raspuns pe topicul repsectiv ca deseara sau cand o s am timp, o sa incerc sa fac ordine...
      Am remarcat [emoji2]

      Comment


      • #78
        dizaine, nu mai am "minge", din pacate iti dai seama ca ma mananca pielea, de vreo 3 ani nu m-am mai dat asa calumea. ultima data a fost in 2012, sezon aproape complet, dupa care am schimbat masina cu cel mai tare logan din univers, magnificul unupatruempetrei si s-a dus dracului tot mai faceam secu sau inchidere traseu cand prindeam vre-o coasta, in rest, fotadores marginales, cum ar zice un amic
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #79
          Veatsa de pensionar !
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #80
            hai sa zicem de familist, ca suna mai bine
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #81
              Om asezat.

              Comment


              • #82
                da...dar neuronul diliu tot mai semnalizeaza odata intrat in creier mirosul de frane, gume, ambreiaj, benzina nearsa si motor incins, nu ti-l mai scoate nimeni decat lutul galben
                nimic nu se compara (exceptand bucuriile din familie) cu un viraj luat "blana", cu un derapaj salvat in ultimul moment, sau cu nervii ca ai fortat un viraj si ai pierdut secunda in loc sa-l sacrifici si sa castigi doua secunde pe urmatorul, cu minutul cand se afiseaza rezultatele si afli ca ai dat cateva zecimi de secunde la o masina cu 30 de cai mai multi decat a ta si ala nu pupa podiumul taman pentru alea 2-3 viraje care tie ti-au iesit la limita...dizaine, gresesc cumva?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #83
                  Nu gresesti amice, nu gresesti.

                  Ma hotarasem sa dezmembrez/tai/arunc la fier cazanul vechi.

                  Noroc cu prietenii (Golan, Lau, Marx) ca m-au ajutat anul trecut si mi-au facut o cutie perfecta. Am zis ca merg numai la Motul, in Bucuresti. Ete ca facui tot Promo Rally Brasov, pe timpul iernii, si participai la vreo 3 etape peste vara, la Autoslalom.
                  Si parca ma tot macina sa continui sa mai fac cate ceva la cazan, sa mai dau jos niste zecimi. Si ma duc si iarna asta, de-oi fi sanatos, la tot Promo Rally. Cat tine cazanul ma duc. Cand n-o mai tine ... vad io cum iau altul :P
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    omul a mai avut o scapare, a fost avertizat.
                    Pai continua sa-l avertizezi la nesfarsit.
                    90% din posturile lui sunt de genul asta, toti care spun ceva aiurea dar adevarat despre Dacia sunt tampiti ca nu vad ce masina buna e.
                    Bun targul, unul te injura si ia o avertizare, iar alalalt ramane cu injuratura primita.
                    Simt ca sunt pe plus azi ca nu am luat BAN pentru ca am fost injurat.
                    Last edited by mr.K; 9 November 2016, 09:24.

                    Comment


                    • #85
                      Fii mai patriot, bre
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        E ca si cum ai spune ca daca unul bea Coca Cola imbuteliata in Romania, e patriot.

                        Comment


                        • #87
                          injuratura e cand iti face o invitatie la sex adresata mamei tale, tie, vreunui neam, viu sau mort. pentru aia se da ban direct. eu asa facem pe vremuri, acum n-am mai vazut exemplare de-astea si sper sa nici nu mai gasesc pe forum. daca zice ca esti prost, stramb, chior, etc, e jignire. pt aia se da un punct penalizare, iar daca in 30 de zile aduni 5 "premii", iti primesti automat "vacanta" din partea forumului.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #88
                            Mr.K nu are nimeni nimic personal cu tine, numai că postările tale devin enervante dacă repeți la infinit acelasi lucru. Dacă ai ceva de zis punctual la fiecare thread ești liber să o faci dar te rog: nu te mai repeta. Nu avem 100 de ani si nu suntem senili că sa ne repeți în fiecare zi aceleași lucruri generale.

                            Comment


                            • #89
                              Fiindca veni vorba.
                              Interacțiunea ostilă între utilizatorii de internet=FLAME.
                              Postarea pe forum a unui mesaj provocator sau ofensator= FLAME TROLLING.
                              Provocarea de certuri, prin discreditarea persoanelor, a unor servicii sau firme=TROLLING.
                              ...
                              Daca va regasiti intr-unul din aceste cazuri, atunci e cazul ca data viitoare sa va CONECTATI CU RESPECT PE FORUM.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Seba View Post
                                injuratura e cand iti face o invitatie la sex adresata mamei tale, tie, vreunui neam, viu sau mort. pentru aia se da ban direct. eu asa facem pe vremuri, acum n-am mai vazut exemplare de-astea si sper sa nici nu mai gasesc pe forum. daca zice ca esti prost, stramb, chior, etc, e jignire. pt aia se da un punct penalizare, iar daca in 30 de zile aduni 5 "premii", iti primesti automat "vacanta" din partea forumului.
                                Bai nene, poate-s eu mai sensibil, dar daca il faci căcat pe unul, e injuratura.
                                Dar daca zici tu ca nu e, inseamna ca ma pot apuca si eu de adunat cartonase de baseball.


                                Mr.K nu are nimeni nimic personal cu tine, numai că postările tale devin enervante dacă repeți la infinit acelasi lucru. Dacă ai ceva de zis punctual la fiecare thread ești liber să o faci dar te rog: nu te mai repeta. Nu avem 100 de ani si nu suntem senili că sa ne repeți în fiecare zi aceleași lucruri generale.
                                Daca debitati aceleasi chestii SF legate de Dacia zi de zi, e normal sa fie aceleasi negari din partea mea.
                                N-aveti 100 de ani, dar cine o tine batman, batman nu e senil, se cheama altfel.
                                Last edited by mr.K; 9 November 2016, 21:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google