Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    bah, voi vorbiti cu mine? ...va'n c@# de neseriosi
    mrv, ar trebui sa vin, am avut si intentia, dar din pacate nu s-a finalizat. am senzatia ca ceva vreme inca n-o sa vin si nu depinde de cine merge si cine nu la intalniri, pur si simplu conjunctura nu-mi permite.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #62
      Cica un user pe care-l mai banai, s-a plimbat cu masina ta in weekend, e adevarat?

      Comment


      • #63
        da, m-am si intalnit cu el prin oras cand mergea cu ea. eu i-am lasat masina cu o seara inainte, am luat-o inapoi a doua zi dimineata. nu i-am dat ban de amorul artei si nici n-am nimic personal cu baiatul, chiar suntem amici.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #64
          Te intreb de curiozitate: de ce esti asa nervos in ultimul timp?

          Comment


          • #65
            de unde ai dedus? cred ca-s doar obosit. cel putin, nu ma simt nervos. oi fi avand o pasa mai proasta si nu realizez, nu contest...
            daca vezi ca bat campii cu gratie, fara nici o suparare, trage-ma de maneca sa-mi revin
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #66
              Iar te-ai enervat.

              Originally posted by Seba View Post
              ... nu stiu cum sa zic, dar ma pis pe el, cand trendul e dat de retarzi fara nici o legatura cu tehnica. asta nu e progress, e prostie.

              Comment


              • #67
                da, acolo recunosc ca n-am folosit un limbaj prea academic faza tare e ca m-am uitat de doua ori la post inainte sa-i dau "verde", exact la fraza aia. dupa prima citire am si cosmetizat-o, ca altfel sarea tot forumul pe mine ca dau exemplu negativ de comportament. nu support hotii, prostii si hotii prosti, nesimtitii, in general. si mai tre' sa recunosc si ca am "abuzat" un pic de posibila scuza ca si moderatorii sunt tot oameni. chiar asa, toti avem mici scpari cateodata, nu?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #68
                  Asa e. Cateodata avem scapari. Unele intentionate
                  Ti-am urmat indicatiile si te-am tras de maneca. Sper ca n-o sa consider abuz daca mai scriu pe aici cand mi se pare (sau nu mi se pare) ca trebuie sa-ti "distrag atentia" [emoji4]
                  Last edited by Fanez; 21 October 2016, 05:16.

                  Comment


                  • #69
                    Seba, nu te-ai schimbat.....
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #70
                      fanez: foarte bine.
                      d-fens: he, he, ia te uita cine mai traieste, din "vechea garda" ma bucur sa te reintalnesc.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #71
                        Pacat ca am ramas cam putini.
                        E bine ca ai ramas dintr-o bucata ! Si eu ma bucur sa te reintalnesc.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #72
                          Gata BO$$. Multumesc pentru atentionare.
                          Originally posted by Seba View Post
                          fanez, k, pilifida, vreti "vacanta fortata" ?...
                          N-am inteles de ce sunt eu "cap de afis" dar n-are nimic.
                          Last edited by Fanez; 25 October 2016, 17:12.

                          Comment


                          • #73
                            n-are importanta, nu era topul scandalagiilor. tu doar dai cu batul cand altu da cu sapa.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #74
                              Daca tot ati inceput o stfel de discutie:
                              Originally posted by IancuMIC View Post
                              Ai deschis cumva unul in acest sens si ti-a fost sters?
                              Originally posted by Seba View Post
                              ... ... daca dupa ce studiati un pic si nu gasiti ce cautati, orice user poate face orice topic. chiar si in orice sectiune, e treaba moderatorilor sa aprobe topicul si sa-l mute unde trebuie daca a fost deschis in sectiunea gresita. nu ma intelege gresit, dar ati cam stat sa va pice para malaiata
                              unul si al doilea. Recunosc ca nu am cerut sa fie sters ci inchis (ceea ce s-a intamplat) dar ar fi fost mai "economic" pentru forum sa fie mutate posturile folositoare in celalalt si apoi sters.
                              Daca nu te superi, te-as ruga pe tine sa te ocupi de asta. Multumesc.

                              Comment


                              • #75
                                am raspuns pe topicul repsectiv ca deseara sau cand o s am timp, o sa incerc sa fac ordine. de la lcuru nu prea "pup" mai mult de cateva minute forumul, asa, printre picaturi si nu m-as apuca de o treaba pe care stiu ca n-am cum s-o termin calumea.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google