Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai prietene DSE...io zic ca mai castigati suntem daca mai si glumim din cand in cand...acu ai inteles....deci....toti suntem sfinti pe pereti pe forum....dar in trafic ''tigrii''...CORECT
    asa ca nu are rost sa ne ascundem dupa ''degeţele''..
    Sa dea Domnul sa ne intalnim, atunci sa vezi cum sa schimba treaba...alte pareri, alte beri....
    ...ok...Noapte buna, prieteni !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Originally posted by vasile78 View Post
      Acum 7 luni mergeam pe centura Galatiului (2 benzi) si vine un "sofer" de taxi cu nr de B (tot Logan) din spate si a inceput sa faca flashuri, intamplarea facut ca a franat unul in fata mea si am franat si eu! La intersectia cu drumul spre Tecuci soferul de taxi m-a blocat si a iesit din masina cu intentia sa ma bata! Am cobarat geamul si el tipa la mine ca l-am facut sa-si dea copilul cu capul de tetiera si a incercat sa deschida portiera din partea mea. Enervat ca era blocata a dat cu piciorul in bara fata a masinii mele. Nu prea sunt o fire razboinica dar faptul ca masina era relativ noua si mai am de platit la ea multi ani, m-a facut sa cobor cu gandul de a-i rupe gatul! In momentul ala s-a urcat in masina si a plecat transversand intersectia pe rosu! I-am tinut cateva luni minte numarul in speranta sa-l intalnesc in trafic! De atunci mi-am cumparat un spray paralizant si o sa-l folosesc pe oricine se mai da jos la mine, ii dau in nas si ii sparg outzele lui de smecher!
      daca coborai in momentul cand a tras de portiera eu zic ca-l prindeai, de ce ai asteptat pana a ajuns la masina lui ca sa cobori tu?
      sigpic

      Comment


      • niciodata nu stii cu cine te pui, mai ales ca era taximetrist . daca dadea prin statie veneau 30 asa ca...

        Comment


        • Exact.Mare grija cu taximetristii.
          sigpic

          Comment


          • femeile incepatoare cu masini trasnet care nu stiu sa foloseasca semnalizarea sau sa priveasca in oglinzi

            Comment


            • dar cand o vezi dandu-se jos din masina imbracata in haine sub-dimensionate si uitandu-se la tine cu niste gene luuungi... mai esti la fel de nervos?
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • Ooooooo, atunci ii spun ca-i.............buna !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • nu, ca unele incep sa vocifereze ca niste pitipoance cu glasul subtire de crapa parbrizul de logan. traind cu impresia ca aceasta nu a gresit cu nimic
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma "nu stiu despre voi", dar eu ma inteleg bine cu femeile in trafic.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • ^
                      |
                      |

                      idem*
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        nu, ca unele incep sa vocifereze ca niste pitipoance cu glasul subtire de crapa parbrizul de logan. traind cu impresia ca aceasta nu a gresit cu nimic
                        Bogdane spune-le si tu "Stimata doamna v-a spus cineva ce purtatoare de ochi minunati sunteti ? "

                        Sa vezi ce zambesc si glasul se transforma-n serenada .

                        Baieti fi-ti si voi mai atenti ca na, poti sa dai de unele mai emotive, fricoase etc. dar mai putem intalni si cealalta extrema (mai rar ce-i drept) cand intorc cu frana de mana in loc de ne-a facut sa aplaudam la scena deschisa ... (mai avea sa ne scoata degetul mijlociu pe geam si indeplinea tot tacamul) ..... probabil un gagiu o enervase....
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Eeeeee, sunt si...si...dar efectiv nu ma enervez pe ele, doar cand vad ca sunt chiar cu pluta si fac pe ''pitipoancele''in loc de un zambet ca a gresit, sunt .....vai de capul lor....dar totusi hai sa le respectam , ca nu ne doare nimik
                          P.S.Te gandesti ca poate fi sotia ta, sora sau soacra....asta din urma, nu stiu ce sa zic
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • tata are probleme cu fetele astea mai tinere la volan.. se enerveaza repede de tot pe ele... eu ii zic mereu "mai tata mai usor, ca cine stie poate fi viitoarea ta nora"
                            sigpic

                            Comment


                            • Nici mie nu imi plac taximetristii sunt infectii rau unii se cred mari artisti cand iti iau fata,domne ei condu toata ziua si sunt priceputi
                              Eu am facut accident din cauza unui meserias dasta care iese din coloana si daca ar fi sa povestesc faze cu taximetristi ar zice lumea ca e
                              Morala ar fi fiti voi responsabili la volan ca nebuni si sinucigasi sunt multi
                              sigpic

                              Comment


                              • pe mine au inceput sa ma dispere si astia cu autobuzele,unii dintre ei sunt tare bulangii...plus astia care dorm la volan,nu vad semnele de circularie,iti taie calea,opresc aiurea...sunt multe chestii enervante pe care le intalnesc zilnic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google