Stiri auto de tot felul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E mai simplu să ai un singur reper: antenă sharkfish (FM+DAB+GPS) aceeași de pe alte modele (vezi Duster ph3) decât un amârât de cablu.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Nu stiam nici ca Dusterul 2 are antena pe spate. Acum ca stiu, nu sunt sigur daca are antena sharkfish. M-am uitat la optionale si n-am vazut. Dar nu este important.

      Mi-a placut articolul de mai sus pentru ca are pozele suprapuse si se poate folosi un cursor pentru a dezvalui nou vs vechi.

      Daca Sandero 3 va avea antena spate, sa insemne asta ca va fi si el scumpit, ca Dusterul, folosind interioare mai scumpe?

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Pe A3 azi, Clio5 sau Sandero III...
        Mi-e îmi pare clio, ca are mânerele la uși din spate sus, și geamul pare mai mic ca la sandero.

        Comment


        • Originally posted by gecmc94 View Post
          Nu stiam nici ca Dusterul 2 are antena pe spate. Acum ca stiu, nu sunt sigur daca are antena sharkfish. M-am uitat la optionale si n-am vazut. Dar nu este important.
          Antena e montata pe jumatatea din spate dar nu e sharkfish, de altfel anrtena "shark" e brevetata de BMW, nu platesti licenta nu folosesti. Au pus-o acolo unde pune toata lumea antena CB ( cine foloseste )
          Dar altceva ati remarcat si voi, nu vi se pare ca geamul mic spate ( al treilea geam lateral ) e acelasi ca la MCV ? mie asa mi se pare, alta idee geniala a lui Renault de reducere de costuri ?

          Comment


          • Avem (in Romania) Dacia (Duster) cu motor de 1.3 l (benzina)!

            Comment


            • Desi am mai spus-o, ma repet: Dacia a facut pasi mici dar fiecare pas a fost calculat si s-a avut in vedere cererile si exigentele utilizatorilor. "Nu vom oferi clientilor nimic din ceea ce ei n-ar dori sa cumpere sau sa plateasca in plus pentru o masina dacia". Am citat din memorie, un oficial renault.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Der #Dacia #Sandero geht in die dritte Runde, wächst um ein paar Zentimeter und wird zum vollwertigen Kompaktwagen. Auch die Motorenpalette wird erweitert. D...

                Oare despre asta e vorba?
                Last edited by Cromatic; 6 February 2019, 00:30.

                Comment


                • Cu noul Sandero circula de ceva vreme , pe net , pozele astea, in schimb noul Logan nu s-a zarit deloc . O fi asa mare schimbarea de a ramas pana acum un mister ?

                  Comment


                  • Este o mare diferenta intre acest clip si masinile mascate pe care le-au surprins multi prin diferite tari (si pe la noi). De exemplu, manerul portierei spate era plasat sus, vertical, langa marginea geamului, ca la Clio, in variantele mascate. Aici este clasic.

                    Comment


                    • Arata foarte bine!
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Iar începem cu randări din burtă și altii pică în plasă
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Am "auzit" despre "Lansarea ARO Camarad."

                          Comment


                          • Desi nu este o stire (in adevaratul sens, extrasa din mass-media), informatia este de interes major, pentru foarte multi.
                            Pe site-ul RAR, link, putem identifica istoricul unei masini (ne intereseaza rulajul!)
                            In top-ul paginii apare butonul Istoric Vehicul, care va conduce la pagina

                            Aceasta aplicatie trebuia de foarte mult timp introdusa, pentru cel putin temperarea unor dorinte necinstite.
                            Evident, nu poate sa aiba control, evidenta, decat asupra acelor vehicule care sunt deja inregistrate in baza lor de date (asadar, excludem auto externe, inca neimatriculate in Ro)
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • mie imi da eroare ca are prea multe requesturi de la acelasi ip meseriasi aia de-or facut pagina...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google